متهم چاقوکشی درجهرم: وقتی به زن‌ها چاقو می زنم به آرامش می رسم!

بنا به گزارش‌های ارسالی به سحام، ضارب زنان جهرمی «محمد بهشتی‌فر» است که ۲۲ سال سن داشته وعضو پایگاه بسیج قطب آباد از توابع جهرم است.

Mohamad-beheshtifar-saham-news
سحام- بنا‌ به برخی گزارشات درج شده در رسانه ها، شماری از افرا‌دی‌که در معرض حملات چاقو قرار گرفته‌اند گوشه‌یی از این اقدامات را برملا کرده‌اند. بخشی از این گزارش در زیر آمده است:

حال چهار قربانی این جنایت رو به بهبود است و یکی از زنان جوان این حادثه وضعیت نامساعدی دارد. او درباره ماجرای شب حادثه گفت: «من ساعت هشت شب روز دوشنبه در حال برگشتن به خانه بودم. دقیقاً لحظه‌ای که می‌خواستم بپیچم داخل کوچه این اتفاق افتاد. یک موتورسوار به خودروی من نزدیک شد و به داخل خودرو اسپری پاشید، به‌طوری که چشمانم سوخت و به سرفه افتادم».

او با اشاره به این‌که فکر می‌کرده قصد سرقت خودرو را دارد، گفت: «از ترس این‌که بیهوش نشوم نفسم را حبس کردم، سوئیچ را از خودرو برداشتم و از آن پیاده شدم و او نیز از موتور پیاده شد و به سمت من آمد».
وی با اشاره به این‌که با صدای بلند فریاد می‌زده و کمک می‌خواسته، ادامه داد: «مدام تکرار می‌کرد اگر صدایت را قطع نکنی چاقو می‌زنم و من وقتی دیدم در دستش چاقو دارد ساکت شدم. با این حال ضربه محکمی به پهلویم وارد کرد و وقتی می‌خواست برود با چاقو ضربه‌ای نیز به دست راستم زد».

این قربانی در رابطه با این‌که پلیس از اعتراف‌هاي این متهم چه می‌گوید، گفت: «متهم دراعتراف‌هاي خود گفته وقتی به زن‌ها چاقو می‌زنم به آرامش می‌رسم».

همسر یکی از زنانی که از قربانیان این ماجرا بود در رابطه با روز حادثه گفت: «سه‌شنبه ‌شب هفته گذشته همسرم در بلوار مطهری جهرم در حال تردد بود که ناگهان فردی از داخل خودرو و از پنجره راننده با چاقو به پشت همسرم ضربه وارد کرد و به سرعت متواری شد».

وی ادامه داد: «با توجه به پارگی مانتو و شلوار همسرم و خونریزی شدیدی که داشته مردم به کمک او رفتند، اما متهم از محل حادثه فرار کرده است». او با اشاره به این‌که اگر ضربه چاقو کمی عمیق‌تر بود امکان فلج شدن پا وجود داشت».

چندی پیش سحام برای نخستین بار اقدام به اعلام نام و مشخصات ضارب بانوان جهرمی کرد. ضارب زنان جهرمی محمدبهشتی فر است که ۲۲ سال سن داشته و عضو پایگاه بسیج قطب آباد از توابع جهرم است. اطلاعات بیشتر را دراین‌جا بخوانید.