محمدرضا عالی پیام، شاعرمنتقد در بیمارستان بستری شد

محمدرضا عالی پیام(هالو) شاعرطنزپردازومنتقد، روزچهارشنبه ۱۲شهریور، ساعت۲۲به بیمارستان منتقل ودربخش مراقبت های ویژه بستری شد.

By Irani, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width:

Mohamadreza-Ali-payam-saham-news

محمد رضا عالی پیام( هالو) به علت سکته قلبی به بیمارستان منتقل و بستری شد.

به گزارش سحام، محمدرضا عالی پیام (هالو) شاعرطنزپرداز و منتقد حکومت، روز چهارشنبه 12 شهریور، ساعت 22 با تشخیص حمله قلبی به بیمارستان منتقل و دربخش مراقبت های ویژه بستری شد.

درهمین رابطه یکی از دوستان محمدرضا عالی پیام در صفحه فیس بوک خود به شرح ما وقع بستری شدن وی پرداخته است. وی نوشته:

حدودا ۲۴ سال پیش در پروژه فیلم«بای سیکل ران» استآد عالي پیام با«بنیاد شهید» و«موسسه فرهنگی-هنری شاهد»همکاری داشته که بنیاد شهید از پرداخت کلیه حق حقوق وی سرباز زده است. طی این مدت در دادگاه های طولانی(۲۰سال)، «بنیاد شهید و موسسه فرهنگی هنری شاهد» بالاخره محکوم شدند.
بنیاد شهید بعدازاین محکومیت، کلیه حساب های خود را تخلیه نمود(این در حالی ست که که حساب بلوکه بوده است) و عالی پیام راهی جز گرفتن حکم توقیف اموال نداشت. بعد از اخذ حکم توقیف امال، برای اجرای حکم با«سروان برزگری» ماموراجرای احکام کلانتری 107 طالقانی، به محل مراجعه کردیم.
Mohamadreza-Ali-payam-saham-news
«سروان برزگری» به مسوولان موسسه ۵ دقیقه فرصت داد که هماهنگی های داخلی خود را انجام دهند تا اجرای حکم را شروع کند. پس از آن به ما هم اعلام کرد که وسیله حمل بار را در محل آماده کنیم تا کارمان زود تمام شود. درپایان ۵ دقیقه مهلت سروان برزگری، وی نزد مسوولان موسسه رفت(دوراز چشم ما) و در برگشت کاملا فضا عوض شد واعلام کرد که «ما نمی توانیم اموال را توقیف کنیم واموال به بنیاد شهید تعلق دارد و برای توقیف، حضورنماینده دادستان الزامی است». بنده وآقای عالی پیام باهم برای آوردن نماینده دادستان راهی دادگاه شدیم و پسرآقای عالی پیام (سيدهانی) در محل ماندند. بعداز خروج، ما سروان برزگری هم با عجله محل را ترک کرد.( بعداز خروج مامور از محل، کار کنان موسسه اقدام به تخلیه اشیاء قیمتی از موسسه کردند).
سروان برزگری هنگام خروج از محل به پسرعالی پیام گفت: «۲۰ سال دویدید برای گرفتن حکم. حالا باید 20 سال هم بدوید تا من حکم رو برایتان اجراء کنم.»

وی برای نوشتن گزارش مربوطه به دادگاه واعلام علت عدم اجرای حکم، دو روز ما را در مقابل کلانتری معطل کرد و در پایان روز دوم، گزارش را به ما تحویل داد. متعاقبا قاضی پرونده نیز تخلف سروان برزگری را تایید کرد و با عصبانیت همان روز، شب هنگام ساعت 22 ، خبر سکته آقای عالی پیام را به ما دادند.