دادسرای رسانه به شکایت مسیح علی‌نژاد رسیدگی نمی کند

ما اصلا حکم دادگاه برعلیه تنها متهم پرونده مرحوم ستاربهشتی را قبول نداریم و به نشانه اعتراض حتی حاضر نشدیم به جلسات دادگاه برویم.

Masih-Ali-nejad-saham-news گیتی پورفاضل وکیل دادگستری گفت: دادسرای رسانه شکایت مسیح علی نژاد بر علیه وحید یامین پور را رسیدگی نمی کند.

این وکیل پایه یک دادگستری که وکالت پرونده خانواده ستار بهشتی را نیز برعهده دارد به سحام گفت: ما اصلا حکم دادگاه برعلیه تنها متهم پرونده مرحوم ستار بهشتی را قبول نداریم و به نشانه اعتراض حتی حاضر نشدیم به جلسات دادگاه برویم، به این حکم هم اعتراض نخواهیم کرد، چرا که از ابتدا معتقد بودیم قتل ستار، «قتل عمد» بوده و قتل «شبه عمد» را به هیچ عنوان قبول نداریم.

وی در خصوص شکایت مسیح علی نژاد از وحید یامین پور در خصوص ساخت برنامه توهین آمیز «بیست و سی» نیز گفت: پرونده شکایت موکلم به شعبه ۴ دادسرای فرهنگ و رسانه ارجاع شده، امابازپرس پرونده هیچ تلاشی برای رسیدگی به این پرونده نمی کند و این موضوع تعجب ما را برانگیخته است.

گیتی پورفاضل همچنین در خصوص آخرین وضعیت سید سراج الدین میردامادی، روزنامه نگار اصلاح طلب که اکنون بیش از سه ماه است که در زندان است، گفت: ما به حکم ۶ سال حبس سراج الدین میردامادی اعتراض کرده ایم و منتظر جلسه دادگاه تجدید نظر هستیم.