يکي از راه حل هاي مدل احمدي نژادی برای حل مشکل گرانی

By Irani, in مطالب وارده on . Tagged width: ,

ahmadi-nejad-saham-news

> رحمت الله بیگدلی 

يکي از راه حل هاي مدل احمدي نژادی برای حل مشکل گرانی و تصمیم ملت ایران در قبال آن و تبعات دلواپسی زای آن برای دلواپسان در روز قدس!

خبرنگار: آقاي رئيس جمهور، گوجه به کيلويي 3000 تومان رسيده!
احمدي نژاد: کي ميگه، در محله ما ارزان است، بياييد آن جا!

توضيح:

ملت ایران با مشاهده این راه حل معجزه هزاره سوم پیش خود محاسبه کرد که اگر هر خانواده ایرانی هفته‌ای یک بار گوجه بخرند، با احتساب حدود ۱۹ میلیون خانواده، طول صف گوجه در محله احمدی نژادبه ۹۵۰۰ کیلومتر می‌رسد!
– اگر این صف به سمت جنوب باشد از بندرعباس و خلیج فارس و دبی رد می‌شود و از صحرای عربستان می‌گذرد و به قطب جنوب می‌رسد!
– اگر این صف به سمت شمال باشد از دریای خزر رد می‌شود و به قطب شمال می‌رسد!
– اگر این صف به سمت شرق باشد از مشهد رد می‌شود و از افغانستان، تبت، چین، دریای چین، ژاپن می‌گذرد و چند هزار کیلومتر آن در اقیانوس آرام فرو می‌رود!
– اگر این صف به سمت غرب باشد از مرز خسروی و کشور عراق رد می‌شود و از خاک اردن و سوریه و اروپا می‌گذرد و به اقیانوس اطلس فرو می‌رود!
– اگر بقال محله احمدی‌نژاد شبانه روز کارکند، برای راه اندازی هرنفر هم فقط یک دقیقه وقت لازم باشد، برای راه اندازی ۱۹ میلیون نفر، ۳۶ سال وقت لازم است!

نتيجه:

– ملت ایران با تأمل در این اظهارات مشعشع احمدی‌نژاد دید که برای چند کیلوگرم گوجه، علاوه بر پیاده روی بیش از ۹۵۰۰ کیلومتر و اتلاف ۳۶ سال عمر، حتماً به قایق، جلیقه نجات، بخاری، کولر، وسایل کوهنوردی، صحرانوردی و همچنین ۳۶ سال آذوقه نیاز هست!
– ملت ایران با مشاهده این مشقات محتمل برای خرید گوجه فرنگی در دولت مدل احمدی نژادی، عطای این راه حل مردمی احمدی نژادی را به لقایش بخشیدند؛ زیرا دیدند که اگر گوجه فرنگی را کیلویی ۳۰۰ هزار تومان هم از محل خود بخرند به صرفه‌تر از پیشنهاد احمدی‌نژاد است!
– در نتیجه، ملت ایران از تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ تصمیم گرفت که یک بار برای همیشه این دندان لق را بکند و دور اندازد و دیگر به هیچ کس و هیچ چیزی که بوی احمدی‌نژاد می‌دهد رأی ندهد!
این تصمیم ملت اخیرا عده‌ای را شدیدا دلواپس کرده و آنان را به یاد احقاد بدریه و حنینیه انداخته و وادارشان کرده که در روز قدس که وحدت بخش‌ترین روز در میان ملت‌های دنیاست، به یاد مجدد کاسبیشان تحت عنوان «فتنه» بیفتند و دوباره «فتنه» «فتنه» کنند!