مخالفت نهادهای امنیتی با مکالمه تلفنی محمدتقی کروبی با پدر محصورش برای تبریک نوروز

By سحام, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: ,

taghi-karoubi-websize-sahamnews2نهادهای امنیتی در آستانه نوروز٬ با تماس تلفنی محمدتقی کروبی با پدرش برای تبریک سال نو ممانعت به عمل آوردند.

به گزارش سحام٬ دومین فرزند مهدی کروبی که در انگلیس سکونت دارد٬ در همین زمینه در بخشی از یادداشتش آورده:‌”آرزوی من و خانواده ام برای شنیدن صدای تلفنی پدرم و ابراز تبریک سال نو بدلیل مخالفت عملی مقامات امنیتی با این خواسته اولیه محقق نشد و انتظارمان بی حاصل پایان پذیرفت.”

متن کامل این یادداشت که در صفحه فیسبوک شخصی محمدتقی کروبی منتشر شده٬ بدین شرح است:

“نوروز بر همه دوستان فیس بوکی ام مبارکباد. از خداوند منان برای همه ی دوستان سالی سرشار از موفقیت، سلامتی و بهروزی مسئلت می کنم. ضمن سپاس از محبت تک تک دوستانی که با پیام های محبت آمیز و گرم خود جویای حال پدر بودند به اطلاع میرسانم که شب گذشته برادرانم در چهارمین نوروز در حصر در هنگام تحویل سال به ملاقات پدر و مادر رفتند که جزئیات آن توسط برادرم اطلاع رسانی خواهد شد، لیکن آرزوی من و خانواده ام برای شنیدن صدای تلفنی پدرم و ابراز تبریک سال نو بدلیل مخالفت عملی مقامات امنیتی با این خواسته اولیه محقق نشد و انتظارمان بی حاصل پایان پذیرفت. دلتان به نور لطف خدا منور ، مشام جانتان به شمیم بهارمعطر و لطف روزگار بر ایام تان مقرر.”