مهدی کروبی نوروز را به زندانیان سیاسی و عقیدتی و خانواده های آنان تبریک گفت

mahdi-karoubi-sahamnews33-1فرزندان مهدی کروبی در هنگام نوروز به دیدار این رهبر محصور جنبش سبز رفتند.
به گزارش سحام٬ در این دیدار که محمدحسین کروبی مشروح آن را در صفحه فیس بوک خود روایت کرده٬ خانواده آقای کروبی تحویل سال نو را در کنار یکدیگر سپری کردند.
مهدی کروبی در این دیدار ضمن تبریک سال نو به مردم ایران٬ علی الخصوص زندانیان سیاسی و عقیدتی٬ مجددا نسبت به انحراف پیش آمده در انقلاب ابراز ناراحتی نموده و افزودند:”آن چیزی که مرا خیلی عذاب می دهد این است که آیندگان و تاریخ چه قضاوتی درباره ما خواهند کرد؟ و اینکه سوال کنند چه عاملی باعث این همه انحراف در انقلاب شد٬ در حالی که بنیانگذار آن نظام یک مرجع تقلید فیلسوف و عارف بود و توانست با نفوذ معنویش انقلاب را پیروز کند.”
آقای کروبی بارها در سخنرانی ها و بیانیه های خود از آنچه که بر انقلاب رفته ابراز ناراحتی نمودند و شرایط سیاسی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران را نه جمهوری و نه اسلامی دانسته و تاکید نموده بودند که از جمهوریت و اسلامیت نظام چیزی باقی نمانده است.
فرزند ارشد مهدی کروبی در بخش نخست نوشته خود٬ وضعیت جسمی و روحی آقای کروبی را خوب توصیف نموده بود.

این چهارمین نوروزی است که مهدی کروبی٬ میرحسین موسوی و زهرا رهنورد٬ تحویل سال را در حصر خانگی سپری نمودند.

مشروح این دیدار را بخوانید:

دیدار به مناسبت عید نوروز
پنجشنبه شب هنگام تحویل سال به همراه خانواده و برادرانم خدمت پدر رسیدیم. این اولین دیدارم بعد از دو عمل جراحی ایشان بود. شکر خدا از وضعیت جسمی و روحی خوبی برخوردار بودند و این امکان وجود داشت که آخرین اخبار کشور و فساد فاجعه آمیزی که در دولت گذشته بر سر این کشور آمده را با ایشان در میان بگذارم. از آن جمله و آخرین نمونه آن به سخنان آقای هاشمی رفسنجانی درباره فساد و دزدی که در گمرک دولت گذشته وجود داشته و یادآوری ادعاهای آن دولت در ارتباط با امام زمان و مدیریت جهانی بعد از ظهور بود و نیز دیگر مباحث روز کشور با پدر صحبت کردم.
آقای کروبی هم ضمن سلام و تبریک سال نو خدمت ملت باوفای ایران علی الخصوص زندانیان سیاسی و عقیدتی و خانواده های آنها که مخصوصا طی نزدیک به پنج سال گذشته سختی های فراوانی متحمل شدند اظهار داشتند: “آن چیزی که مرا خیلی عذاب می دهد این است که آیندگان و تاریخ چه قضاوتی درباره ما خواهند کرد؟ و اینکه سوال کنند چه عاملی باعث این همه انحراف در انقلاب شد٬ در حالی که بنیانگذار آن نظام یک مرجع تقلید فیلسوف و عارف بود و توانست با نفوذ معنویش انقلاب را پیروز کند.”
آقای کروبی در پایان دیدارمان ابراز امیدواری کردند که خداوند در این سال جدید٬ سرافرازی٬ موفقیت و آسایش را به مردم ایران عطا نماید.