پیام قدردانی و دلجویی دکتر محمد ملکی از محمد نوری زاد

By سحام, in سر خط خبرها on . Tagged width: ,

در پی ضرب و شتم منجر به جرح محمد نوریزاد، توسط ماموران امنیتی، دکتر محمد ملکی مبارز دیرپای ملی – مذهبی طی پیامی به نوریزاد، از این وبلاگنویس، نویسنده و هنرمند حامی جنبش سبز دلجویی کرد.

بر اساس گزارش ها، ماموران وزارت اطلاعات روز دوشنبه پنجم اسفندماه محمد نوری زاد، نویسنده و فیلمساز منتقد ایرانی را در مقابل وزارت اطلاعات کتک زدند و مدت کوتاهی او را به اوین منتقل کردند.

به گزارش ملی- مذهبی، متن کامل نامه دکتر ملکی به نوریزاد به شرح زیر است:

بسم الحق
کسانیکه در راه خلق و خدا مبارزه میکنند، بر نشستگان و سکوت پیشگان برتری دارند
برادر خوب و مبارزم، جناب آقای محمد نوریزاد
این همه رنج بخاطر آزادی و عدالت و نجات مردم از فقر و فساد و ظلم بر تو مبارک.
با خبر شدم دیروز (۵ اسفند ۱۳۹۲) مامورین وزارت اطلاعات قطراتی از خونت را با حمله و هجوم بر کف خیابان ریختند. مطمئن باش این خونها که ۳۵ سال است در خیابان و بیابان و گوشه زندان و جای جای وطن ظلم زده مان ریخته می شود شجره طیبه ای را به بار می آورد که در آینده ای نزدیک مردم ما زیر سایه آن آزادی و برابری را به جشن خواهند نشست.
محمد عزیز؛
تو با مسالمت جویانه ترین روش اموال به سرقت رفته ات، حق سفر خود و همسرت و آزادی زندانیان به بندکشیده شده را طلب می کنی و این عمل تو حقوق بشری ترین کاریست که می توانی انجام دهی. بر تو این روش و منش مبارک باد.
دوست عزیز، هموطنانت فراموش نخواهند کرد که این اعمال در زمان ولایت آقای خامنه ای و ریاست جناب روحانی صورت می گیرد. تاریخ در اینباره به قضاوت خواهد نشست. انتخاب چنین زمان و مکانی بر تو مبارک.
دکتر محمد ملکی
۶ اسفند ۱۳۹۲