شورای هماهنگی در پیامی به کروبی:‌تاریخ معاصر ایران از شما تصویری شکست ناپذیرمی شناسد

در پی درگذشت خواهر مهدی کروبی، از رهبران در حصر جنبش سبز، شورای هماهنگی راه سبز امید خطاب به وی پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش کلمه، متن پیام این شورا به شرحی است که در ادامه می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حضرت حجت الاسلام و المسلمین، حاج شیخ مهدی کروبی

درگذشت فقیده سعیده، سرکار خانم فاطمه کروبی که از خانواده ای دردمند، انقلابی و مومن برخاسته بود، مصیبتی است که سزاوار تسلیت باشکوه و بزرگ مردمی به خاندان معزز کروبی و در راس ایشان، جنابعالی به عنوان برادر ایشان و برادر عزیز ملت است. مردم قدرشناسی که مقام والای زحمتکشان و مصلحان شجاع و شریف خود را پاس می دارند و با شادی آنها شاد، و در غم آنها شریکند.

اینک که حصر ظالمانه از سوی حاکمان قدرناشناس مانعی بر ارتباط مستقیم مردم با جنابعالی شده است، رجاء واثق داریم که دعای خیر و احساسات همدلانه اقشار مختلف مردم، بلندتر از دیوارهای حقیر حصر، تسلای دل داغدارتان خواهد بود.

تاریخ معاصر ایران، از مهدی کروبی، فرزند احمد تصویری شکست ناپذیر و پایدار بر اصول می شناسد که هر درد و مصیبتی را در برابر آرمان بلند و ایمان عمیقش به زانو در می آورد. ایمان داریم که غم فراق خواهر نیز با همه سختی اش رخنه ای بر ایمان این همراه بزرگ ملت ایجاد نخواهد کرد.

شورای هماهنگی راه سبز امید، با تسلیت این مصیبت به جنابعالی، از خداوند متعال مسالت دارد تا روح آن مرحومه را با اولیاء و بزرگانش محشور گرداند و به لطف خود اسباب شکست حصر و بهره مندی انقلاب و مردم را از حضور آن پیر راه، هموار سازد.

شورای هماهنگی راه سبز امید

۲۹ دی ۱۳۹۲