اعتراف احمد جنتی به پایداری کروبی و موسوی بر مواضع خود

By سحام, in اخبار سر خط خبرها on . Tagged width: , ,

janati-2احمد جنتی در اظهاراتی با اشاره به روز عاشورای سال 88 مدعی شده: فتنه گران در آن روز عاشورا هتک حرمت کردند و خودشان را نشان دادند و باطن خود را ظاهر کردند، نشان دادند که نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارند و در شعارهایشان نظام ایرانی سر می دادند و نشان دادند امام حسین(ع) را قبول ندارند و به عزاداران امام حسین(ع) حمله کردند و با پاره کردن عکس امام گفتند امام را قبول نداریم و بلوا به پا کردند.

به گزارش سحام خطیب این هفته نماز جمعه تهران ادعای اینکه اگر لطف خدا و درایت مقام معظم رهبری نبود این فتنه نظام را از پای درآورده بود، گفت: اکنون این روسیاهان در خانه خود محبوس شده اند منتهی اما این امکانات و وسایل زندگی، تلویزیون و رفاهیات را در خانه در اختیار دارند. اگر رافت اسلامی نبود باید اعدام می شدند.

بر خلاف ادعای احمد جنتی٬ لازم به ذکر است که مهدی کروبی از ماه ها قبل در ساختمان امن وزارت اطلاعات محبوس است.

وی با اظهار اینکه در فقه اسلامی حکم کسی که افساد فی الارض بکند اعدام است، گفته: یک نمونه کوچک، چاقوکشی که در یک محل ناامنی کند حکمش اعدام است و در قامت مفسد فی الارض است اما اینهایی که 8 ماه مملکت را ناامن کردند و بسیاری از جوانان اصیل بسیجی را کشتند و تخریب های بسیاری داشتند آیا این فساد فی الارض نیست.

وی با اعتراف به اینکه کروبی و موسوی بر مواضع خود ایستاده اند گفت: نظام خیلی بر سر اینها منت گذاشته است که زنده هستند و در خانه خود محبوس هستند و اگر دکتر لازم داشتند دکتر در اختیار آنها قرار می گیرد اما در عین حال این افراد حاضر نیستند اظهار ندامت کنند، زمانی که منافقین در زندان بودند امام فرمودند منافقینی که بر سر مواضع خود هستند را اعدام کنید اما اینها همچنان بر سر مواضع خود هستند، اگر اظهار ندامت و اعلام می کردند ما اشتباه کردیم ممکن بود یک راه خروجی باشد.

اظهارات جنتی در حالی صورت میگیرد که آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد از حقوق اولیه یک زندانی برخورد نیستند.