فاطمه کروبی از انتقال دوباره مهدی کروبی به بیمارستان خبر داد

karoubi-fateme-sahamnews3

سحام نیوز:‌ فاطمه کروبی٬ همسر مهدی کروبی با انتشار پیامی ضمن اعلام آخرین وضعیت جسمی همسرش٬ از کادرپزشکی و پرستاری ایشان در بیمارستان لاله تهران و همچنین رئیس این بیمارستان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش سحام٬ روز گذشته ماموران امنیتی آقای کروبی را برای انجام اقدامات کلینیکی و پاراکلینیکی به بیمارستان لاله تهران منتقل نمودند.
مهدی کروبی همکنون از مشکلات گوارشی و نیز عدم توانایی در راه رفتن به علت عوارض مربوط به حبس در پی عدم دسترسی به نور مستقیم آفتاب و هوای تازه؛ رنج می برد.
ماموران امنیتی پس از ساعتی ایشان را مجددا به محل حبس و حصرشان منتقل می کنند.
خانم کروبی با اعلام این خبر گفته که نگهداری مهدی کروبی در محیطی غیرمسکونی با امکانات بسیار محدود موجب بروز بیماری های متعدد برای ایشان شده است.
اکنون بیش از هزار روز از حبس و حصر مهدی کروبی سپری شده است. وی دوران حبس را به تنهایی و در ساختمان امن وزارت اطلاعات سپری می کند.
طی ۷ روز گذشتهُ این دومین باری است که ماموران امنیتی٬‌ مجبور به انتقال آقای کروبی به بیمارستان می شوند.
خانواده کروبی در راستای بهبود شرایط جسمی مهدی کروبی٬ بارها خواستار انتقال ایشان به منزل شخصی خود شده اند. اما نهادهای امنیتی همچنان با این مهم مخالفت می نمایند.
هرچند رسانه ها٬ شرایط آقای کروبی را حبس و حصر خانگی اعلام می کنند٬ لیکن ایشان نه تنها در منزل مسکونی خود نیستند٬ بلکه محل حبس ایشان نیز فاقد استانداردهای حداقلی یک ساختمان مسکونی است.

متن پیام خانم فاطمه کروبی به شرح زیر است:

بدنبال پیگیری و محبت هموطنان گرانقدر در ارتباط با روند درمانی آیت الله کروبی٬ لازم می دانم ضمن سپاس و تشکر فراوان از همه عزیزانی که به طرق مختلف محبت و همراهی خود را ابراز داشتند به اطلاع برسانم که روز گذشته (دوشنبه صبح) با هماهنگی ماموران امنیتی٬ آقای کروبی جهت درمان و انجام اقدامات کلینیکی و پاراکلینکی برای ساعاتی به بیمارستان لاله منتقل و غروب همان روز مجددا به مکان حصر بازگردانده شدند.
متاسفانه محرومیت ممتد از هوای تازه، نور آفتاب و مهمتر نگهداری ایشان در محیطی غیر مسکونی با امکانات بسیار محدود موجب بروز بیماری های متعددی شده است.
بدینوسیله مراتب تشکر خود را از پزشکان محترم و پرستاران گرامی و نیز ریاست محترم بیمارستان لاله اعلام می نمایم و از خداوند منان برای آنان توفیق و سلامت مسئلت می کنم.

فاطمه کروبی
۲۸ آبان ماه ۱۳۹۲