یادی از شبنم مددزاده در سالروز تولدش؛ پنج سال حبس بدون یک روز مرخصی

By سحام, in اخبار از بند سر خط خبرها on . Tagged width: ,

shabnam-madadzade-sahamnewsسحام نیوز:‌ ژیلا بنی یعقوب به بهانه سالروز تولد شبنم مددزاده٬عضو انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم کرج؛ یادداشتی را در فیس بوک خود منتشر نموده. این روزنامه نگار می نویسد:
“سالروز تولد شبنم مدد زاده دختر مهربان بند زنان اوین مبارک.دختری مهربان، با روحیه و پر از نشاط و انرژی .شبنم هم جوانترین زندانی بند زندانیان سیاسی زن اوین است و هم یکی از قدیمی ترین زندانیان این بند که نزدیک به پنج سال در زندان است، پنج سال زندان بدون یک روز مرخصی. اسفند سال گذشته به مناسبت روز هشت مارس هم بندانش به او و سه نفر دیگر از زندانیان زن(مهوش شهریاری، فریبا کمال آبادی و کبری بنازاده)به عنوان قدیمی ترین زندانیان سیاسی زن اکنون ایران لوح تقدیر اهدا کردند.”

لازم به توضیح است که شبنم مددزاده نایب دبیر شورای تهران دفتر تحکیم وحدت و عضو انجمن اسلامی دانشگاه تربیت معلم کرج است که از تاریخ یکم اسفند ماه ۱۳۸۷به همراه برادرش فرزاد مددزاده توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.
یکی از اقوام این دو زندانی سیاسی به هرانا گفته بود که:”هیچ عفوی شامل حال ایشان نشده و تقاضای عفو هم نکرده‌اند. فرزاد و شبنم طبق قرار قبلی محکومیتشان در تاریخ ۳ بهمن ماه به پایان خواهد رسید و ما امیدواریم مسئولین در روند آزادی ایشان کارشکنی نکنند.”
ایشان از سوی دادگاه انقلاب هریک به پنج سال حبس تعزیری محکوم شدند و تا به امروز از حق داشتن مرخصی محروم بوده‌اند.