کرباسچی: خط و نشان ها روی روحانی اثری نخواهد داشت

karbaschi-sahamnews3سحام نیوز: دبیرکل حزب کارگزاران در مصاحبه ای با ایلنا گفته است: بازگشت افراد مهم نیست مهم این است که تفکر و بینش‌هایی که طی این سال‌ها از آن عبور شده و به محاق رفته بار دیگر به کشور برگردد و جایگزین بینش‌های افراطی، پوپولیستی و شعاری شود.

غلامحسین کرباسچی با اشاره به برخی اظهارات اصولگرایان در خصوص تاکید بر عدم استفاده از اصلاح طلبان و تکنوکراتها در کابینه دولت یازدهم عنوان کرد: شخصیت روحانی به گونه‌ای است که هر کس را صلاح بداند و فکر کند که می‌تواند با او کار کند معرفی خواهد کرد ما هم همین را ترجیح می‌دهیم.

وی افزود: اینکه هر کسی بخواهد در مورد کابینه نظر دهد و برای آن شرط و شروط بگذارد و یا خط و نشان بکشد برای روحانی فشار محسوب نمی‌شود چراکه او به خیلی از این مسائل عادت دارد و این اظهارات روی او اثری نخواهد داشت.

کرباسچی همچنین تصریح کرد: هر چه افراد افراطی علیه روحانی بیشتر حرف بزنند و خط و نشان بکشند،کمک کرده‌اند تا دنیا متوجه شخصیت معتدل روحانی شود و بفهمد که می‌توان با او کار کرد.

دبیرکل حزب کارگزاران با تاکید براینکه بینش‌های عاقلانه و معتدلانه باید به کشور بازگردد، گفت: بازگشت افراد مهم نیست مهم این است که تفکر و بینش‌هایی که طی این سال‌ها از آن عبور شده و به محاق رفته بار دیگر به کشور برگردد و جایگزین بینش‌های افراطی، پوپولیستی و شعاری شود.

کرباسچی با بیان اینکه روحانی بدنبال حاکمیت روش‌های اعتدالی و مدبرانه است، گفت: به نظر من اتاق فکر دولت یازدهم پیش از ورود به انتخابات تشکیل شده بود ضمن اینکه کابینه یک دولت خود اتاق فکری برای آن محسوب می‌شود که این اتاق فکر باید تلاش کنند برخوردهای غیر معقول در دولت وجود نداشته باشد و یک نفر دائما به وزرا امر و نهی نکند در کنار این مشاورینی نیز می‌توانند به دولت مشورت دهند.