حمله تند وزیر اطلاعات به هاشمی رفسنجانی: این آقا در فتنه سال 88 دست داشته است

سال گذشته احمدی نژاد برای برکناری مصلحی با حکم حکومتی آیت الله خامنه ای روبرو شد

سحام نیوز: وزیر اطلاعات بدون نام بردن از آیت الله هاشمی رفسنجانی و سیدمحمد خاتمی، با بیان اینکه کسی که جزو سران فتنه بوده و نظام مانند دوتن دیگر او را محصور نکرده امروز امر بر او اشتباه نشود، گفت : کسی که خود را پیشگوی حوادث ۸۸ عنوان می کند و می گوید “من گفتم، من بیانیه دادم” در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.

بنا به گزارش خبرگزاری ها، وی که برای اولین بار از جانب ” نظام ” به مساله حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی بدون نام بردن از آنها اشاره دارد، می گوید: کسی که جزو سران فتنه بوده و انقلاب و نظام به دلیل یک سری ملاحظات او را مانند آن دو تن دیگر چندان محصور نکرده و به او آزادی عمل داده است امروز امر بر او اشتباه نشود که انقلاب یادش رفته این آقا در فتنه چه نقشی ایفا کرده است.

حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در مراسم اختتامیه نوزدهمین همایش سراسری مسئولان هیئت رزمنده گان اسلام کشور که امروز در مجتمع یاران مهدی (عج) شهرستان قم برگزار شد اظهار نظر کرد که همه جریانات باید مرز و زاویه خود را با مسیر امامت و ولایت روشن کنند.

وزیر اطلاعات همراه با دیگر تندرویان و افراطیون اصولگرا با حمله به هاشمی رفسنجانی افزود: زمانی که رهبری در نماز جمعه آن خطبه ها را بیان فرمودند چه کسی بود که نامه بدون سلام علیکم داد.

مصلحی در بخش دیگری از سخنانش ادعا کرد: سرویس های اطلاعاتی غربی می خواهند با بحران سازی و فشار و مشغول سازی تعادل جامعه را بر هم زنند و از تحریم، تورم، حاشیه سازی های مستمر و تقسیم سازی کشوری این هدف را دنبال می کنند.

وی بعد از حمله به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدعی شد که طبق نظر رهبری همه جریان ها در انتخابات می توانند حاضر شوند اما باید زاویه خود را با مسیر امامت و ولایت روشن کنند.

هاشمی رفسنجانی در دیدار با خبرنگاران، نویسندگان، دانشجویان و طلاب اصلاح طلب در روز هشت اردیبهشت ماه، ضمن اشاره به اینکه نوار ضبط شده‌ای در اختیار دارد، گفته بود: “تمام حرف‌هایی که در مورد آینده گفتم و روی نوار ضبط شده محقق شد. اگر به نظرات بنده عمل می شد، امروز گرفتار شرارت های سال ۸۸ نمی شدیم چون برای من این اتفاقات روشن بود.”