انتقال احمدرضا احمدپور به زندانی که هنوز افتتاح نشده بود!

ahmadreza-ahmadpourسحام نیوز: در پی تجویز استراحت مطلق (حداقل دو ماه) از سوی پزشکان معالج سید احمدرضا احمدپور، این زندانی سیاسی به پزشکی قانونی قم معرفی شد. بنا به گزارش خبرنگار سحام، پزشکی قانونی با اشاره به تعدد مشکل جسمی وی خواستار تشکیل کمیسیون شد که با مخالفت دادستان ویژه روحانیت مواجه گردید و پس از مختومه شدن پرونده حبس در زندان خرم‌آباد، دادستان دستور ادامه تحمل حبس وی در «زندان باز الیگودرز» و تشکیل کمیسیون جدید در پزشکی قانونی خرم‌آباد را صادر نموده است.
این عضو جبهه مشارکت پس از مراجعه به الیگودرز در روز چهارشنبه 4 بهمن، متوجه می‌شود «زندان باز الیگودرز» هنوز شروع به کار نکرده و هنوز رییس آن هم مشخص نشده است. لذا پس از بازگشت وی به قم، دادستانی دستور ادامه حبس وی در زندان خرم‌آباد را صادر می‌کند.
پس از این ماجرا این زندانی سیاسی در روز شنبه 7 بهمن برای پیگیری پرونده کمیسیون پزشکی خود به پزشکی قانونی خرم‌آباد می‌رود. در ادامه یکی از مسئولین حفاظت اطلاعات پزشکی قانونی خرم‌آباد در پاسخ به پیگیری این زندانی سیاسی می‌گوید: “پرونده پزشکی شما بررسی شده و جواب را ارسال کرده‌ایم.” احمدپور از وی می‌پرسد: “شما دکتر هستید؟” وی پاسخ منفی می‌دهد و در ادامه می‌گوید: “بر اساس دستورالعملی که داریم، تصمیم گرفتیم. شما هم باید به زندان خرم‌آباد بروید.”
این زندانی سیاسی هم‌اکنون برای ادامه تحمل حبس خود در زندان خرم‌آباد به سر می‌برد.
احمدپور روحانی منتقد و پژوهشگر حوزه، وبلاگ نویس، اعضای جبهه مشارکت و از شاگردان آیت الله منتظری در حال سپری کردن دومین دوره محکومیت خود به مدت ۳ سال حبس در تبعید و ده سال ۱۰ تبعید محل زندگی به خاطر نوشتن نامه ای به رئیس سازمان ملل محکوم شده است.