نامه ای به آقای رسایی

By سحام, in مطالب مخاطبان on .

بسم رب الشهداء والصدیقین

جناب رسایی
نماینده ی ملت ایران در مجلس شورای اسلامی

چند صباحی است هنگامیکه اخبار مجلس را دنبال می کنم آن هم به عنوان یک دانش آموز و شهروند ایرانی از مردم و انتخاب افرادی همچون شما افسوس می خورم. قلم به دست نگرفته که توصیف شایستگی ها و توانایی ها و اظهار علاقه کنم و به محضرتان بگویم در خواندن خطبه و افترا زدن به اشخاص ان هم در پشت تریبونی که بالا رفتن از پله های انرا هم مدیونی مردمی هستید که شما را بر آن صندلی نرم و راحت نشانده اند، توانایید. 8 سال تمام از آب به آسیاب دشمن ریختن توسط اعمال این دولت و مجلس هشتم و نهم خون دل خوردم که احساس می کنم شایسته است تفسیر مولا علی(ع) در سکوت 25 ساله ی خود به کار برم همانطور که فرمودند 25 سال سکوت کردم در حالیکه خار در چشم و استخوان در گلویم فرو رفته بود.

دیگر بس است. آزموده را آزمودن خطاست. 8 سال تمام فشار و تورم و بی سر و سامانی و بهانه به دست دشمن دادن و خارج کردن یاران امام (ره) و به حاشیه راندن آنان در حالیکه افرادی به صحنه آمدند و در حالی خود را سرباز ولایت و.. معرفی کردند که هیچ التزام عملی به اسلام و قوانین اسلامی نداشته و ندارند. جناب دیگر بس است. برای آرامش این ملت و این نظام شما هم همانطور ک 8 سال ما را در سکوت فرو بردید حال ک دوره تان به پایان رسیده سکوت خود را اغاز کنید.

شما و هم نوعانتان کارد را به استخوان مردم رسانده اید مردم در تنگنا قرار گرفته اند همان افراد انقلاب کرده قد علم کرده و اظهار ندامت می کنند. از آن طرف ضد انقلاب و منافق و سلطنت طلب شبانه روز در حال تخریب چهره ی مردان بزرگ این انقلاب و این نظام اند. در مدرسه ای که درس می خوانم و قرآن خدایم را تلاوت می کنم نا سزا شنیده و به جرم دفاع از اسلام و انقلاب آن هم در نظام اسلامی از دانش آموزانی که تمامی اعتقادات خود را از دست داده و به تمسخر دیگران می پردازند طرد شده ام. حق من در دستان شماست. جناب هاشمی رفسنجانی کجا و تازه به دوران رسیده هایی که اوائل انقلاب حتی به دنیا هم نیامده بودند در حالیکه این مرد بزرگترین خدمات را نثار این انقلاب کرد کجا؟ مگر نه انکه رهبری در سال 79 فرمودند هیچ کس برای من هاشمی نمی شود؟

مگر نه آنکه در تمامی دوران ها ومجالس در تحقیق و تفحص کمیسیون های مختلف خانواده هاشمی از هرگونه فسادی اقتصادی عاری بودند؟چه شد؟ایا آن محافل و مجالس دروغی بیش نیوده و یا شما افترا می زنید؟ام الفسادی که میگویید زمانی دست راست مقام معظم رهبری و امام (ره) بودند . این حرف بدان معنی است که رهبری ام الفساد هار در کنار خود نگه می دارند؟ جناب ما را به خیر و شما را به سلامت بگذارید به درس و زندگیمان برسیم بگذارید ارامش باز گردد. من میهن اسلامیم را میخواهم.اجازه می دهید؟ شما 6 ماه مهلت دارید همت مضاعف کنید تا این دولت به اتمام برسد گر چه رئیس باد آورده و جادوگر شب خیمه بازی خیال خاله بازی دارند و به راحتی دست بردار نیستند. اما اولتیماتوم ملت به شما این است. همانطور که او را به وجود آوردید او را به کنار برانید و مهارش کنید. اگر میتوانید. در راز بقا ببینید هنگامیکه مامواران حیات وحش قادر به مهار خرس وحضی نیستند با شلیک سرنگ بیهوشی به طرف آن او را از میدان به در می کنند و به مکانی نامعلوم می فرستند.

اگر این قسمت از سری برنامه های راز بقا را ندیده اید بگویید تا به پیوست برایتان ارسال نمایم تا در کنار دوستان آموزش های لازم را ببینید. در ضمن توهین به آیت الله هاشمی رفسنجانی توهین به یاران انقلاب و یاران و دوستداران ایشان است.هنگامیکه قادر به مهار کردن یک جادوگر نیستید چگونه قادر به مهار کردن خیل عظیمی از مردم خواهید بود؟ حال میفهمم چرا امام فرمود نگذارید انقلاب به دست نا اهلان و نا محرمان بیفتد. اما در محضر ملت به امام امت عرض میکنم اماما قسم به جد شما و مولایمان علی و جده تان فاطمه ی زهرا در کنار مردان انقلاب این نا اهلان را بر سر جایشان می نشانیم. جناب امام خواب است اما امتش بیدار است.

والسلام

_ _

برای ارسال مطالب خود و درج در این بخش، از ایمیل info@sahamnews.org استفاده کنید.