جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

حمید بقایی خطاب به سردار سلیمانی: ادعای طائب را تکذیب کنید

منتشر شده در: .

نامه بقایی به سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس در مورد ادعای شیخ حسین طائب رئیس اطلاعات سپاه

🔹 جناب سردار قاسم سلیمانی، فرمانده محترم سپاه قدس

سلام علیکم، احتراماً به آگاهی می رساند، سازمان اطلاعات سپاه با مسئولیت آقای حسین طائب مدعی گردیده که سپاه قدس مبلغ ۳٫۵ میلیون یورو در تاریخ ۱۴/۵/۹۲ (پس از خاتمه دولت دهم) جهت اهداء به سران کشورهای آفریقایی به اینجانب تحویل داده و این مبلغ به همراه ۵۷۰ هزار دلار ارز متعلق به سپاه قدس مورد دخل و تصرف شخصی توسط بنده قرار گرفته است.
در ادامه بر اساس این ادعای واهی، دادستانی تهران علیه بنده به اتهام اختلاس در وجوه بیت المال، کیفرخواست تنظیم و دادگاه شعبه ۱۰۵۷ کارکنان دولت نیز به صرف یک اعای غیر منطقی و کذب، اینجانب را به ۱۵ سال زندان و رد بیش از ۴۰ میلیارد تومان محکوم کرده است.
همانگونه که به خوبی اطلاع دارید، ادعای تحویل ارز (یورو و دلار) توسط سپاه قدس به اینجانب از اساس کذب محض است، چراکه هیچگونه همکاری یا مراوده کاری و مالی میان اینجانب و سپاه قدس مطلقاً وجود نداشته و هیچ مبلغی به صورت ارزی یاریالی از طرف جنابعالی و سپاه قدس به بنده تحویل داده نشده است.
این ادعای کذب در اصل شما و مجموعه تحت امرتان را زیر سوال می برد، به این معنی که بدون حساب و کتاب و رعایت قوانین و مقررات، اموال بیت المال را در اختیار افراد فاقد مسئولیت قانونی قرار می دهید.
لذا با توجه به سماجت سازمان اطلاعات سپاه و قوه قضاییه در انتساب این ادعای واهی به اینجانب و صدور رای سیاسی ناعادلانه علیه بنده و نیز قضاوت تاریخ و آیندگان دراین زمینه که در آن هنگام سپاه پاسداران قادر به دفاع از خود نخواهد بود، خواهشمند است ضمن مکاتبه با قوه قضاییه نسبت به رد و بطلان این ادعا اقدام فرمایید. با تشکر- حمید بقایی

🔸 رونوشت : دادگاه تجدید نظر شعبه ۶۸

منبع: کانال تلگرامی حمید بقایی