یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

حزب پادگانی و مساله حصر

منتشر شده در: .

✅بار دیگر یکى از کانالهاى وابسته به امپراطورىِ رسانه ای دروغ گزارش کذبى را دربارهء یک جلسه من درآوردى منتشر کرد که بر اساس آن:

✅اول اینکه نهادهاى امنیتى تحت فشارند( از طرف کى؟) که مرا بازداشت کنند، تا به زعم خود زمینه زندان مرا آماده کنند.

✅دوم اینکه ناخودآگاه اعتراف می کنند که فشار اصلى بازداشت احتمالی من و امثال من به دولت و شخص رییس جمهور وارد می شود. زیرا خوب می دانند که مردم از آنان قطع امید کرده اند و از رییس دولت انتظار دارند که در این موارد عکس العمل نشان دهد.

✅سوم اینکه دولت در پى حل مسئله حصر نیست و صرفاً از آن استفاده ابزارى می کند تا به این ترتیب رای دهندگان به دکتر روحانی را ناامید کنند.

✅چهارم اینکه به دروغ خود را موافق رفع حصر جلوه دهند.

✅در همین جهت اخبار و گزارش های کذب دیگری منتشر کردند که گویى دولت پنهان خواهان رفع حصر است و اصلاح‌طلبان بویژه آقایان سید محمد خاتمى، عبدالله نورى، غلامحسین کرباسچى، محمدرضا خاتمى و اینجانب مانع حل مسئله هستند چون رفع حصر به ضررشان است!
✅حزب پادگانی توضیح نمی دهد که اگر درپی خنثی کردن تلاش های تخریبی ما هستند، پس چرا زودتر به بازداشت خانگی عزیزان ما پایان نمی دهند!؟
✅در زیر نمونه هایى تازه از این جعلیات را مشاهده می فرمایید.
👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
🔻کروبی آزاد شود بساط روحانی را جمع می‌کند!
🔹سید محمد خاتمی در جمعی بیان داشته که با توجه به شرایط کنونی آقای کروبی، نباید حصر او برداشته شود. وی تصریح کرده است: در حصر بودن او الان بیشتر به مصلحت کشور و اصلاحات است. اگر کروبی در شرایط کنونی آزاد شود بساط روحانی و دولت او را جمع می‌کند و علیه دولت روحانی کار خواهد کرد و کسی هم نمی‌تواند او را آرام کند. در این شرایط او در حصر بماند بهتر است.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
🔴🔴 فوری- محرمانه / « حسام الدین آشنا» ساز بازداشت «تاج زاده» را کوک کرد!

🔹حسام الدین آشنا که چندی پیش انتقاداتی به رفتار تاج زاده داشت این تلویحا وی را تهدید کرد که بازداشت خواهد شد!
🔹شنیده های #محرمانه_مستقیم حاکی از آن است که آشنا اخیرا در جلسه ای در منزل (…..) که با حضور برخی افراد و با هدف رفع کدورت بین آشنا و تاج زاده برگزار شده بود تلویحا تاج زاده را تهدید کرده که اگر به روند کنونی فعالیت خود ادامه دهد به زودی بازداشت خواهد شد!
🔹بنابراین گزارش آشنا ضمن انتقاد از تندروی های تاج زاده درگفته ها و نوشته هایش بویژه در توئیتر و شبکه های اجتماعی و همچنین انتقاد از عملکردش در ماجرای بیمارستان رفتن کروبی گفت: اگر همین روند را بخواهی ادامه بدهی ،بازداشتت می کنند و فشار بازداشت تو بیشتر از اینکه روی اصلاح طلبان باشد روی دولت و شخص رییس جمهور است.
🔹تاج زاده هم بعد از این سخن آشنا او را دانش آموخته دانشگاه امام صادق دانسته که هیچ اطمینانی به وی نیست و گفت:من در قضیه حصر نظرات خودم را دارم .شما نیز در قضیه حصر به دنبال برد خود هستید و اصلا نمی خواهید رفع حصری صورت بگیرد و برداشت خود را از حصر کردید و رییس جمهور شدید. حال باید بگذارید حصر برای ما هم ثمرات خودش را داشته باشد.
🔹وی در مورد بازداشت خود نیز، آشنا را مورد استهزا قرار داده و سوابق امنیتی او را برایش یادآوری کرده و گفته که دوران شما در حوزه امنیتی تمام شده هرچند که دولت تمام امنیتی دارید!

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
🔴توطئه‌های پنهانی🔴
برخی از افراطیون اردوگاه اصلاحات (از جمله تاج‌زاده) بازی دوگانه‌ای را علیه نظام به راه انداخته اند:
✡️با هدف دستگیر شدن بر شدت افراطی گری خود و تجاوز علنی از مرزهای قانون و هنجارشکنی علیه ارزش‌ها و باورهای ملی افزوده‌اند.
✡️این افراطیون بر این باورند که نظام دو راه بیشتر پیش رو ندارد
۱⃣ – یا از دستگیری آنان خودداری خواهد کرد که در این صورت به هنجارشکنی و قانون شکنی ادامه داده و با پاشیدن تخم نفاق بین مردم و دوقطبی سازی شیطانی زمینه را برای تحقق منویات شیطانی و پشت پرده خود هموار خواهند کرد
۲⃣ – و یا نظام مجبور به دستگیری آنان خواهد شد که اتفاقاً در این صورت زودتر به اهداف خود خواهند رسید !!!

✳️ – سؤالات جدی این است که
۱⃣ – فتنه‌گران و افراطیون اردوگاه اصلاحات چه هدف یا اهدافی را در سر می‌پرورانند و انگیزه آنان از هنجارشکنی و عبور علنی از مرزهای قانونی چیست؟
۲⃣ – چرابزرگان اردوگاه اصلاحات ،صدای افراطیون را در نطفه خفه نمی‌کنند؟
۳⃣ – چه رابطه‌ای بین افراطیون و سران اصلاحات وجود دارد؟
۴⃣ – آیا اقدامات افراطیون اصلاحات بخشی ازسناریوی ازپیش نوشته شده دراتاق فکر اردوگاه اصلاحات نیست؟

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
✅توییت امیرابراهیم رسولى،رییس دفترحدادعادل

وقتى تاجزاده تمام تلاششو داره میکنه تا دستگیرش کنن،به این فکر میکنم هدف اصلیش چیه؟وازکى دستورداره؟
اصلاحات قربانى تندروها