جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷

درخواست مهدی کروبی از مهدی خزعلی برای شکستن اعتصاب غذا

منتشر شده در: .

🔺محمدحسین کروبی در یادداشتی کوتاه به شرح مراسم عروسی دختر مهدی خزعلی در شب گذشته و واکنش مهدی کروبی به ماجرای رخ داده، پرداخته است.

👈🏻 به گزارش سحام، فرزند مهدی کروبی در این یادداشت کوتاه آورده:

🔺شب گذشته در عروسی زینب خانم، دختر آقای خزعلی بودیم. مقرر شده بود که ماموران آقای خزعلی، که همکنون در بازداشت به سر می برد؛ را برای حضور هر چند کوتاه، به مراسم عروسی دخترش بیاورند. اما متاسفانه از سوی قوه قضائیه وفا به عهد صورت نگرفت و دختر مظلوم در شبی که باید بهترین شب زندگی اش می شد، با چشمانی گریان و مظلومانه مراسم عروسی خود را طی کرد. بنا به نقل قول ها از سالن خانم ها، زینب خانم در نبود پدر، دائم گریه کردند و فضای مجلس به شدت تحت تاثیر این واقعه بوده.

🔺امروز که برای دیدار با پدر به بیمارستان رفتم، شرح ماوقع را گفتم و افزودم که قوه قضائیه کم لطفی کرده بود ایشان را برای عروسی دخترش نیاوردند. آقای کروبی ناراحت شدند و گفتند که از قول من به آقای خزعلی پیام بدهید، سلام برسانید و اظهار تاسف کنید از برخوردی که با ایشان و دختر مظلومشان صورت گرفته. پدر اظهار امیدواری کردند که هر چه زودتر خواسته های ایشان برآورده شود و از آقای خزعلی به عنوان برادر شهید و فردی متدین، خواستند تا به اعتصاب غذای خود پایان دهند، چرا که وجود ایشان برای کشور لازم است.

🔺آقای کروبی افزودند که من اگر اعتصاب غذا کردم، ۶ سال نیم صبر و تحمل کرده بودم و مجبور به کاری شدم که تنها راه ممکن بود. اما امیدوارم آقای خزعلی شرایط ما را نداشته باشد و به اعتصاب غذای خود پایان دهد.