یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید: مستندات‌مان درباره تخلفات گسترده شهرداری تهران را در اختیار مطبوعات قرار می‌دهیم / اعزام تعدادی از نمایندگان به سفر زیارتی از سوی شهرداری

منتشر شده در: .

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلفات گسترده شهرداری تهران، تاکید کرد که به‌زودی مستندات و اطلاعات خود را در اختیار مطبوعات قرار خواهد داد.

قاسم میرزایی نیکو در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به عدم تصویب طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در نشست علنی نوبت صبح امروز مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: به هر حال باتوجه به رایی که نمایندگان در جلسه علنی مجلس دادند، ۹۰ نفر از نمایندگان هنوز درباره این مسئله سوالاتی دارند و قانع نشده‌اند و بنابر این تحقیق و تفحص از شهرداری تهران همچنان پایدار است.

او در واکنش به این سوال که باتوجه به عدم تصویب طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران چگونه موضوع تخلفات این سازمان پیگیری خواهد شد، گفت: به هر حال ما در همین مدت نیز باوجود آن‌که کمترین همکاری از سوی شهرداری تهران صورت نگرفت و از ارائه پاسخ و اطلاعات دقیق به سوالات و مطالبات متقاضیان سر باز زد، اما اطلاعات و مستندات فراوانی در اختیار داریم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر این اساس قصد داریم اطلاعات و مستندات خود درباره تخلفات گسترده شهرداری تهران را در اختیار مطبوعات و رسانه‌ها قرار داده و از این طریق لااقل حرف‌مان را به گوش مردم برسانیم و به گوشه‌ای از مطالبات افکار عمومی پاسخگو باشیم.

نماینده اصلاح‌طلب مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از موارد تخلفات صورت گرفته از سوی شهرداری تهران، یادآور شد: متاسفانه با لابی گسترده و غیرمعمولی که طی روزهای اخیر ازسوی شهرداری تهران صورت گرفت، امروز این طرح تحقیق و تفحص به تصویب نرسید.

قاسم میرزایی نیکو در پایان تصریح کرد: ازجمله موارد تخلفاتی که در این راستا صورت گرفته این است که مطلع هستیم شهرداری تهران تعدادی از نمایندگان را به سفر زیارتی کربلا اعزام کرده و همینطور یکی از نزدیکان نسبی یکی از اعضای کمیسیون عمران نیز مبلغ هنگفتی تراکم دریافت کرده است و البته موارد دیگری از این تخلفات نیز صورت گرفته که در آینده نزدیک در این رابطه اطلاع‌رسانی می‌کنیم.