یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۷

ملاقات آرش صادقی با همسر زندانی اش؛ آرش صادقی از اعتصاب غذا دست نکشید

منتشر شده در: .

Arash-sadeghi&Golrokh-iriaei-saham-newsروز دوشنبه ۲۴ آبان‌ماه «آرش صادقی» در حین اعتصاب غذا با همسر زندانی‌اش، «گلرخ ابراهیمی ایرایی» ملاقات کرد.

به گزارش خبرنگار «سحام»، روز دوشنبه بیست و چهارم آبان‌ماه، با درخواست «علی چهارمحالی» رییس زندان اوین، «آرش صادقی» زندانی سیاسی محکوم به نوزده سال حبس با همسرش «گلرخ ایرایی» محکوم به شش سال حبس محبوس در همین زندان ملاقات کرد.

«گلرخ ابراهیمی ایرایی» روز سوم آبان‌ماه طی یورش مأموران به منزلش بازداشت و در حال حاضر در بند زنان زندان اوین محبوس است.

این زوج زندانی در سالن ملاقات اجرای احکام زندان اوین با یکدیگر ملاقات کردند.

هدف از این ملاقات، پایان دادن به اعتصاب غذای آرش صادقی عنوان شده است.

آرش صادقی در این ملاقات اعلام کرد: «تا رسیدن به خواسته‌هایش دست از اعتصاب غذا نخواهد کشید.»

این زندانی سیاسی در سوم آبان همزمان با بازداشت همسرش «گلرخ ابراهیمی ایرایی» طی نامه‌ای اعلام کرد که در اعتراض به نحوه بازداشت و نقض‌های مکرر قانونی در پرونده خود و همسرش، دست به اعتصاب غذا زده است.

با گذشت بیست‌ویک روز از اعتصاب غذای «آرش صادقی» حال وی وخیم گزارش شده و وی با «کاهش وزن شدید» و «افت فشار» مواجه شده است.

تا به حال مسئولین دادستانی و قوه‌ی قضاییه، برای تأمین نظر «آرش صادقی» و جلوگیری از ادامه‌ی اعتصاب غذای وی، واکنشی از خود نشان نداده‌ و در مقابل وی را تهدید به تبعید به زندان رجایی‌شهر کرده‌اند.