سه شنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۸

گزارش ممانعت از آزادی و ضرب و شتم محمد علی طاهری روی میز مراجع تقلید

منتشر شده در: .

mohammadali-taheri-sahamnewsطبق گزارشات رسیده امروز شنبه ۱۷ مهرماه، همزمان با یازدهمین روز اعتصاب غذای محمدعلی طاهری، جمعی از شاگردان وی به دفاتر مراجع آیات مکارم شیرازی، وحید خراسانی، علوی گرگانی، فاضل لنکرانی و گرامی قمی مراجعه کرده و ضمن اطلاع‌رسانی از اعتصاب غذای محمدعلی طاهری، در ایام محرم‌الحرام، از ممانعت بازجویان سپاه از آزادی آقای طاهری با وجود صدور قرار منع تعقیب توسط قوه قضائیه پرده برداشتند.

به گزارش «سحام»، این افراد مراجع تقلید را از ضرب‌وشتم محمدعلی طاهری در حال اعتصاب غذا توسط بازجویان زندان اوین، آگاه کرده و خواستار اقدام عاجل مراجع از ادامه‌ی این ظلم آشکار در ایام ظلم‌ستیزی اباعبدالله‌الحسین (ع) شدند.

متن نامه تحویلی به مراجع تقلید توسط جمعی از شاگردان محمدعلی طاهری که نسخه‌ای از آن برای انتشار در اختیار «سحام» قرار گرفته، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت‌الله العظمى…
سلام علیکم و رحمه الله

محترما باستحضار مى‌رساند پس از گذشت شش سال که از زندانى شدن استاد محمدعلى طاهرى مى‌گذرد بر دستگاه قضائى ثابت شد ایشان بى‌گناهند و قرار منع تعقیب ایشان توسط دادسراى شهید مقدس صادر که به پیوست تقدیم است.

یادآور می‌شود قرارگاه ثارالله با تدارک مستندات و مدارکى کاملا دروغ در زمینه مباحث نادرست اعتقادى و مذهبى از سویى و ایراد نسبت‌هاى کذب و نارواى اخلاقى به استاد طاهرى موفق شود مراجع معظم تقلید را فریب دهد هرچند در این مکر شیطانى موفق شد نظر بازپرس بدوى پرونده را همراه کند و در حضور مشارالیه، مرجعیت معظم را هم فریب داده و احکام ارتداد و افساد فى الارض را اخذ نماید، لیکن بر اساس حکمت بالغه الهى و مصداق و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین و نیز به‌واسطه روشنگرى‌هاى آقاى طاهرى و شاگردان ایشان این دسیسه شوم برملا گردد.
mohamadali-taheri-sahamnewsاکنون به رغم گذشت سه ماه از صدور قرار منع تعقیب صادره از دستگاه قضائى، اطلاعات سپاه همچنان ضمن نقض قانون و احکام شرع بر ادامه بازداشت ایشان اصرار ورزیده و از آن بدتر در حالی‌که آقای طاهرى در اعتراض به این‌همه ظلم و بى‌قانونى در اعتصاب غذا به‌سر مى‌برد، مامورین قرارگاه ثارالله براى وادار نمودن ایشان به اعترافات اجبارى و طرح دسیسه‌اى جدید ایشان را مورد ضرب‌وشتم قرار دادند.

از این رو اینجانبان شاگردان استاد محمدعلى طاهرى از آن مقام محترم تقاضامندیم به برکت ایام الله محرم که روزهاى اخذ میثاق عملى در ظلم ستیزى شیعیان مى باشد صداى مظلومیت ایجانبان و استادمان را به‌گوش مسؤلین امر برساند.

بى‌گمان اگر در این ظلم فاحش آسیبى متوجه استادمان شود آنان که باعث این ظلم بوده‌اند و آنان‌که شنیدند و به آن رضایت داشتند و در رفع آن کمکى نکردند در دنیا و آخرت گرفتار عقوبت الهى خواهند بود.

با آرزوى توفیق الهى
جمعى از شاگردان استاد محمدعلى طاهرى