دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸

حمله علم‌الهدی به دولت: فقط شعار می‌دهند و مطیع رهبر نیستند

منتشر شده در: .

Alamolhoda-saham-newsامام جمعه مشهد گفت: آن‌چه تحلیل می‌کنیم به معنی نقد عملکرد دولت در حوزه مذاکرات و برجام نیست، بلکه آن‌چه ما می‌گوییم، تحلیل عداوت و دشمنی دشمن است.

به گزارش «سحام»، سیداحمد علم‌الهدی در خطبه‌های نمازجمعه مشهد گفت: از روز اولی که مذاکره با دشمن در جریان هسته‌ای آغاز شد، رهبری برای هشدار به مردم، دو مطلب را بیان فرمودند، مطلب اول این‌که آمریکا قابل‌ اطمینان نیست و مطلب دوم این‌که آمریکا دشمن ما است، با هیچ جریانی نه‌ تنها از دشمنی‌اش دست برنمی‌دارد، بلکه جریانی را برای پیشرفت عداوت و دشمنی‌اش استخدام می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی با حمله تلویحی به حسن روحانی گفت: کسانی که در حوزه اقتصاد مقاومتی، فقط «شعار» می‌دهند٬ نه‌ تنها «مطیع رهبر» نیستند بلکه «کاسب اقتصاد مقاومتی با شعار ولایت» محسوب می‌شوند.

وی افزوده: «رهبری در پیامی امسال را سال انقلابی ماندن می‌دانند در حالی‌که برخی امسال را سال صلح و آرامش اعلام می‌کنند.»

پس از سخنرانی نوروزی آقای علی خامنه‌ای، حملات تندروها و منصوبین رهبر جمهوری اسلامی به دولت حسن روحانی به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با بیان این‌که وابستگی‌ ما به ولایت، یک وابستگی سیاسی نیست، بلکه یک وابستگی اعتقادی و دینی است، بیان کرد: وقتی رهبری می‌فرمایند همدلی با دولت و کمک به دولت، این برای ما به‌ عنوان یک وظیفه مطرح می‌شود، اظهارات ما در رابطه با برجام و جریان‌های پسابرجام خدایی نکرده در راستای دولت ستیزی نیست بلکه در راستای همدلی با دولت است.

امام جمعه مشهد گفت: آمریکا بعد از برجام، دو برابر طرح‌های ضد ایرانی در طول ۳۷ سال گذشته را مطرح کرده، در این شرایط این افراد امسال را سال صلح و آرامش می‌دانند.

۲۲ اسفندماه سال ۱۳۹۴، محمد محمدی گلپایگانی رئیس‌ دفتر رهبر ایران در مراسم انتصاب علم‌الهدی به عنوان نماینده ولی‌فقیه در خراسان گفت: آیت‌الله علم‌الهدی شخصیت والایی هستند که در سال‌های اخیر به عنوان امام جمعه مشهد مقدس خوش درخشیدند و در خطابه‌ها و اقدامات‌شان خدمات درخشانی را ارائه دادند.»