چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹

شکوری‌راد: عقلانیتی که امروز حاکم شده، نتیجه ایستادگی میرحسین و کروبی است

منتشر شده در: .

shakoori-Rad-saham-newsعلی شکوری‌راد با تاکید بر اینکه عقلانیتی که امروز حاکم شده، نتیجه ایستادگی میرحسین و کروبی است، تظاهرات ۲۵ خرداد ۸۸ را نماد بلوغ ملت ایران خواند که مردم با آرامش و طمانینه اعتراض خود را به نتیجه آرا اعلام کردند. او با طرح این سوال که مگر آنها جز فداکاری و ایستادگی چه کرده‌اند که در حصر هستند؟ تاکید می‌کند که تاریخ از این بزرگان به نیکی یاد خواهد کرد.

به گزارش کلمه، علی شکوری‌راد، فعال اصلاح‌طلب، در جلسه ائتلاف اصلاح‌طلبان با اشاره به آرمان‌های انقلاب اسلامی به انگیزه میرحسین موسوی برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: مهندس میرحسین موسوی با احساس خطر برای ارزش‌های انقلاب به عرصه رقابت‌های انتخاباتی وارد شد.

علی شکوری با اشاره به حصر غیرقانونی و غیرشرعی میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد گفت: مگر آنها چه کرده‌اند که در حصر هستند. از این بزرگوراران چیزی در دست ندارند که بخواهند علیه شان دادخواست بدهند. علت اینکه دادگاه تشکیل نمی دهند همین است که این افراد تخلفی ندارند.

دبیرکل حزب اتحاد ملت عقلانیت حاکم در جامعه را نتیجه صبر و ایستادگی میرحسین و کروبی دانست و اظهار داشت: شش سال حصر این عزیزان نتیجه ای بیشتر از این در بر داشت که بخواهند چهار سال بر کرسی ریاست جمهوری بنشینند. عقلانیت امروز جامعه ما مرهون ایستادگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی است.

وی همچنین با اشاره به قانون گرایی، تصریح کرد: برای کروبی و موسوی قانون فصل الخطاب است و این بزرگواران همواره به قانون‌گرایی تاکید داشته اند.

شکوری راد در ادامه اضافه کرد: تاریخ از این بزرگان به نیکی یاد خواهد کرد. مطمئن باشید فداکاری و ایستادگی موسوی و کروبی در تاریخ ماندگار خواهد شد. مردم در انتخابات مسیر عقلانی را برگزیده اند و این بلوغ نتیجه صبوری و ایستادگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی در حصر است.

شکوری راد همچنین تظاهرات ۲۵ خرداد ماه را نماد بلوغ ملت ایران خواند که مردم با آرامش و طمانینه اعتراض خود را به نتیجه آرا اعلام کردند.