دوشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۸

صدیقی: پول‌ آمریکایی‌ها میان برخی آخوند‌ها توزیع شده، انتخابات در خطر است

منتشر شده در: .

kazem-sedighi-saham-newsامام جمعه موقت تهران گفت: روز دانشجوی امسال، روز دانشجو نبود، بلکه مانور تبلیغاتی-انتخاباتی یک جناح بود.

به گزارش «آمدنیوز»، کاظم صدیقی با حضور در آستان مقدس امامزاده اسماعیل شهریار به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) در جمع مردم شهریار بیان داشت: این روزها دُمل چرکین فتنه دوباره سر باز کرده و با تمام قدرت در حال فعالیت‌اند و خطر نفوذ بیش از پیش نمایان شده است.

صدیقی افزود: مسئله نفوذ بسیار جدی است و امروز یکی از خطراتی که مملکت ما را در انتخابات تهدید می‌کند، مسئله نفود با پول‌های آمریکایی است، افراد را با پول‌های بسیار زیاد می‌خرند، پول‌هایی که بوی نفوذ آمریکایی می‌دهد و بنده خبر دارم که بعضی از آخوندها را با همین پول‌ها تطمیع کردند تا در جهت منافع آنان سخنرانی و فعالیت کنند.

کاظم صدیقی اظهار کرد: این پول‌های خطرناک آدم‌ها را به زانو در می‌آورد و در زمان امیرالمومنین(ع) نیز همین تهدیدها و تطمیع‌ها موجب خانه نشینی علی(ع) شد، وی افزود: بعضی‌ها از ترس‌شان و بعضی از برق سیم و زرهای فتنه‌گران هنگام آتش زدن خانه فاطمه (س) سکوت کردند و چیزی نگفتند.

صدیقی گفت: امیرالمومنین (ع) برای بیمه کردن دین خون جگر خورد و فتنه‌ای که بر ایشان وارد شد همانند فتنه ۸۸ از عَلَم کردن خواص سرچشمه گرفت به طوری‌که عایشه را جلو انداختند و از بیت‌ها استفاده کردند تا به خواسته‌های نفسانی خود برسند.

امام جمعه موقت تهران گفت: بعضی نفوذی‌ها ولایت را سپر می‌کنند تا به مقصود خود برسند و سنگرها را تصاحب کنند، شعار ولایت‌مداری سر می‌دهند اما حرف ولی فقیه را گوش نداده و اعتقادی به ولایت ندارند.

مشخص نیست که خطاب صدیقی به کدام یک از روحانیون است، اما روحانیون محافظه کار نزدیک به علی خامنه‌ای، مدت‌هاست که اصلاح طلبان را به دریافت پول از آمریکا متهم می‌کنند و علی‌رغم ادعاهای خود تاکنون نتوانسته‌اند مدارکی را برای سخنان خود ارائه دهند.