سه شنبه, ۴ تیر , ۱۳۹۸

نماینده سابق رهبری در سپاه، خواستار «مداخله» بسیج در انتخابات پیش رو شد

منتشر شده در: .

Movahedi-kermani-saham-newsدبیرکل جامعه روحانیت مبارز و نماینده سابق رهبری در سپاه پاسداران، صبح امروز- شنبه – طی سخنانی در جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج گفت: بسیج در هر مقطعی از انقلاب توفیقات بزرگی به‌ دست آورده و توانسته است انسان‌هایی مدافع و شایسته نظام اسلامی تربیت کند.

به گزارش فارس، محمدعلی موحدی کرمانی افزود: شما بسیجیان که خودتان را برای دفاع از اسلام و کشور اسلامی آماده کردید، در صفی قرار دارید که در رأس آن، انبیاء و معصومین (علیهم السلام) هستند. وی ادامه داد: اگر این دفاع نباشد و دشمن ببیند کسی جلوی او نمی‌ایستد، پیش می‌آید تا آن‌جا که فساد، تمام زمین را در بر می‌گیرد.

امام جمعه موقت تهران با بیان این‌که آمرین به معروف، گروهی ممتاز در جامعه اسلامی هستند، بسیجیان را جزء این گروه دانست و تصریح کرد: مدافعان جایگاه رفیعی دارند و امروز بسیجیان در این جایگاه دفاع هستند.

موحدی کرمانی تأکید کرد: اگر می‌خواهید این انقلاب پا برجا بماند، باید امر به معروف و نهی از منکر را زنده نگه داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث تروریستی در سطح منطقه و بین‌الملل اشاره کرد و افزود: در این جهان پرغوغا و پر دروغ و تبلیغات، انسان‌های گمراه کم نیستند که نمونه‌اش تکفیری‌ها و داعشی‌ها هستند که دست به انتحار و خودکشی می‌زنند و این ضلالت و گمراهی است.

امام جمعه موقت تهران افزود: در این جهان فقط یک عده منجی هستند آن هم کسانی که متمسک به خدا و اهل بیت و در کنار ولی امر باشند.

موحدی کرمانی با بیان این‌که بسیج تابع ولی فقیه است و این تابعیت را در عمل نیز نشان داده است، گفت: بسیج نه تنها تابع ولی فقیه است بلکه اگر احساس کند رهبر از چیزی خوشحال می‌شود به استقبال آن می‌روید ولو این‌که ایشان دستور نداده باشند. وی در عین حال تصریح کرد: موفقیت صد درصدی بسیج در گرو حرکت در مسیر خودسازی است.

بی‌حجابی جنگ با انقلاب است

امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: رهبری معظم انقلاب بارها نسبت به نفوذ دشمن هشدار داده‌اند لذا بسیجیان باید چشمان بیدار در این حوزه باشند و به مسئولین گوشزد کنند.

موحدی کرمانی افزود: بی‌حجابی فقط یک گناه نیست بلکه جنگ با انقلاب است و ممکن است آن خواهر اصلا حواسش به این نباشد و در خانواده‌ای بزرگ شده که حجاب و مانتو برایش موضوعیت ندارد و با اسلام هم سر جنگ ندارد اما باید آگاه شود.

وی با بیان این‌که دشمن برای دو انتخابات پیش رو برنامه دارد، تصریح کرد: مبادا مجلسی مثل مجلس ششم که مقابل رهبر ایستاد و خون به دل رهبر کرد، تشکیل شود. بسیج باید مردم را بیدار و آگاه کند.

امام جمعه موقت تهران گفت: مردم را نسبت به وظایف خبرگان آگاه کنید. زمانی که این خبرگان بخواهند رهبری را انتخاب کنند به جایگاه مهم‌شان پی می‌برید.

موحدی کرمانی با اشاره به این‌که تاکیدات و توضیحات رهبری درباره برجام باید مورد توجه همه باشد، گفت: بسیج باید توطئه‌ها و برنامه‌های دشمن را بشناسد و خود را برای دفاع در هر حوزه‌ای آماده نگه دارد.

وی ادامه داد: مردم تابع امام بودند که انقلاب پیروز شد و امروز هم اگر تابع رهبری نباشیم ضربه می‌خوریم.