چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹

هادی حیدری بازداشت شد

منتشر شده در: .

hadi-heydari2هادی حیدری، کارتونیست مطبوعاتی که پیش‌ازاین در پاییز سال ۸۹ بازداشت‌شده بود عصر امروز در محل کارش در روزنامه شهروند بازداشت شد. هنوز از علت بازداشت این کارتونیست خبر در دست نیست.

به نوشته سایت تابناک٬ هادی حیدری، کارتونیست مطبوعاتی که پیش‌ازاین در پاییز سال ۸۹ بازداشت‌شده بود عصر امروز در محل کارش در روزنامه شهروند بازداشت شد. هنوز از علت بازداشت این کارتونیست خبر در دست نیست و ماموران توضیحی مبنی بر اینکه برای حیدری پرونده جدید تشکیل شده و یا بازداشت برای اجرای حکم است نداده اند.

هادی حیدری در روزنامه‌هایی چون جامعه، نشاط، عصر آزادگان، آفتاب امروز، یاس نو و هفته‌نامه عصرما همکاری کرد. او در سال‌های بعد به‌عنوان مدیر هنری و دبیر طرح و کاریکاتور روزنامه‌های مشارکت (۱۳۷۸)، نوروز، وقایع اتفاقیه، اقبال، اعتماد ملی، بهار و پول به فعالیت مطبوعاتی خود ادامه داد. حیدری در فاصلۀ سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۸۹ در مقام سردبیر مجلۀ کمیک استریپ «جدید» را مدیریت کرد و از سال ۱۳۸۹ به بعد به‌عنوان دبیر سرویس طرح و کاریکاتور روزنامه شرق مشغول به کار بود و اخیراً نیز در روزنامه شهروند مشغول به کار بوده است.