چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹

مشاور سازی کیهان و تسنیم برای مهدی کروبی

منتشر شده در: .

sajadi-daryoosh-sahamnewsدر حالی که چند روز پس از انتشار گفت‌و‌گوها و مطالب شخصی به نام داریوش سجادی در روزنامه کیهان، تحت عنوان مشاور سابق کروبی، از سوی شخص سجادی اعلام شد که هرگز مشاور کروبی نبوده است، روز گذشته خبرگزاری تسنیم اقدام به انتشار گفت‌و‌گویی تفصیلی با این فرد با همان عنوان جعلی مشاور سابق کروبی کرده است.

پیشتر سحام در مطلبی یادآوری کرده بود که گویا حکم مشاورت این شخص را روزنامه کیهان صادر کرده٬ چرا که حتی آقای سجادی در نامه ای به خانواده کروبی سمت مطروحه از سوی کیهان برای خودش را تکذیب کرده بود.
همچنین به گزارش سایت شاخه جوانان اعتماد ملی، داریوش سجادی که تا چند ماه پیش در امریکا اقامت داشت و یک شبکه ماهواره‌ای را مدیریت می‌کرد، پس از بازگشت به ایران، گفت‌و‌گوهایی با روزنامه کیهان و رسانه‌های امنیتی داشته است.
خبرگزاری تسنیم در حالی از عنوان تقلبی مشاور کروبی برای این فرد استفاده کرده که بررسی‌های خبرنگار اعتماد ملی نشان می‌دهد، مهدی کروبی هرگز مشاوری با این نام نداشته است.
کذابی تسنیم در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این نیز مشاورت مهدی کروبی، حتی از سوی خود سجادی تکذیب شده بود، اما تسنیم اصرار دارد از عنوانی مجعول و تقلبی برای چنین افرادی استفاده کند تا از این طریق سخنان عجیب این افراد را مورد پذیرش جلوه دهد.
داریوش سجادی، نامی غریبه که مدتی است برای رسانه‌های امنیتی چهره‌ای اصلاح‌طلب معرفی می‌شود، در بخشی از گفت‌و‌گویش با تسنیم گفته است: «هزینه‌ای که جنبش سبز به مملکت وارد کرد از جنگ بیشتر بود و من معتقدم اگر اغتشاشگران در سال 88 پیروز می‌شدند داعش الآن در تهران بود.»!