یکشنبه, ۱۵ تیر , ۱۳۹۹

محمدعلي ابطحي: خرازي بايد ليست ادعایی اش را منتشر کند

منتشر شده در: .

Abtahi-saham-newsمحمدعلي ابطحي، معاون پارلماني رييس دولت اصلاحات درباره حواشي اظهارات اخير صادق خرازي در هفته نامه مثلث گفت: من فکر مي‌کنم بدترين اتفاقي که در ماجراي اخير رخ داد اين بود که ادعا شد اصلاح‌طلبان با خارجي‌ها در تماس هستند و ليستش در جيب آقاي خرازي است طبيعتا بايد به اين ادعا پاسخ داده مي شد چون اتهام بسيار بدي بود.

وي در پاسخ به اظهارات صادق خرازي که گفته بود منظورش اصلاح‌طلبان نبوده است، گفت: بنده نمي‌دانم منظور ايشان چه بوده است. من به آن‌چه در متن مصاحبه آمده بود پاسخ دادم.

وي در پاسخ به درخواست اصولگرايان مبني بر انتشار ليست مورد نظر خرازي تاکيد کرد: ماهم علاقه‌منديم که آقاي خرازي اين ليست را بدهند چراکه اين‌ها يک خبري مي‌شود که در ذهن‌ها مي ماند و ممکن است بعد از گذشت زمان به باور تبديل شود لذا بنده هم موافقم ليست ارائه شود.

وي هم‌چنين در ادامه گفت‌وگو با آريا تاکيد کرد: بنده نه تنها به انگيزه آقاي خرازي کار نداشته‌ام که چرا اين حرف را زده است بلکه براي من محتواي اين حرف مهم بوده است.

معاون پارلماني رييس دولت اصلاحات هم‌چنين در پاسخ به یکی از اعضاي حزب نداي ايرانيان خطاب به ابطحي مبني براي آن‌که بي اعتمادي به امثال شما به جهت مواضع سال 88 موجب تاسيس ندا شده است، گفت: من اين افراد را خيلي نمي‌شناسم اما مساله 88 يک پکيج جدايي است که بايد در چارچوب شرايط آن روز مورد بررسي قرار گيرد لذا اين اتهام آقاي خرازي هيچ ارتباطي با آن قضايا ندارد.