چهارشنبه, ۷ خرداد , ۱۳۹۹

محسن تنابنده: پاسخ دادن به منصور ارضی کاری بی‌معنی است

منتشر شده در: .

Mohsen-Tanabandeh-saham-newsطراح و بازی‌گردان سریال پایتخت می‌گوید «به همه مخالفان احترام می‌گذارد ولی معتقد است پاسخ دادن به مداح مشهوری که چند وقت قبل عوامل این سریال را ٬ملعون٬ خوانده بود، کاری بی‌معنی است.»

به گزارش«سحام» به نقل از یک‌ وب‌سایت محلی در شمال کشور، «محسن تنابنده» در یک گفت‌وگوی تصویری با شبکه تی وی پلاس، پاسخ جالبی به انتقادات منصور ارضی از سریال پایتخت داده است.

تنابنده در بخشی از این مصاحبه گفته است: «من به همه مخالفان احترام می‌گذارم ولی به نظرم پاسخ دادن به حاج منصور کاری بی‌معنی است.»
چند روز قبل منصور ارضی- از مداحان تهرانی- در مسجد ارک از سریال «پایتخت 4» به شدت انتقاد کرد و با اشاره به سکانس مرده‌شورخانه در قسمت دوم این سریال، آن را «تمسخر مرگ» نامید و گفت: «با این کارها معارف دینی را زیر سوال می‌برند و دین را به تمسخر گرفتند. یواش یواش به مبانی دین رخنه می‌کنند این ملعونین. مردم حواس‌شان باشد. به این فیلم‌ها نخندید.»

گفتنی است اغلب مداحان در مجالس روضه‌خوانی و مناسبت‌های مذهبی سوءاستفاده می‌کنند تا به مقامات کشور و افرادی که سلایق‌شان با آن‌ها یکی نیست، هتاکی و بی‌ادبی کنند و متاسفانه هیچ نهادی هم از اقدامات نفرت پراکنانه این اقلیت معدود، جلوگیری نمی‌کند.

در میان مداحان هتاک، منصور ارضی بیش‌ترین سهم را در دولت‌های سازندگی، اصلاحات و اعتدال به خود اختصاص داده است.