سه شنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۸

الهام چرخنده: ۱۳۹۳ پیلگی ام بود، امیدوارم ۱۳۹۴ پروانگی‌ام باشد

منتشر شده در: .

Elham-charkhandeh-saham-news

بازیگر سریال نوروزی – مناسبتی «بزم آخر» گفت: سال 93 سال تحول و پیلگی من بود و امیدوارم سال 94 سال پروانگی ام باشد.

به گزارش«سحام»، الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه امنیتی خبرنگاران جوان، به مناسبت فرارسیدن سال 94 گفت: سال 93 سال تحول و پیلگی من بود و امیدوارم سال 94 سال پروانگی ام باشد، از خدا می‌خواهم در این سال یک بانوی سینماگر دیگر نیز دست بر قلبش گذاشته و به ندای مولای‌مان علی گوش دهد و فرمان خدا را عملی کند.

بازیگر سریال حانیه پیرامون اولین عیدی که گرفته، اظهار داشت: اولین عیدی را از دست مادربزرگ – پدربزرگم گرفتم و مادربزرگم قرآن به همراه صوت خوش آن را به من هدیه داد و اولین عیدی را به عزیزم دادم. ای کاش زمان به عقب بر می‌گشت و دوران کودکی ام دوباره تکرار می شد. من کودکی خوبی داشتم و در خانواده ای گرم و سنتی بزرگ شدم. خاطرات شیرینی از ایام کودکی ام دارم، مخصوصا ایام نوروز.

وی ادامه داد: زمانی که یا مقلب القلوب را می‌گفت من با همان زبان شیرین کودکی به بزرگ‌ترها می‌گفتم «وقت گل صنوبره، عیدی ما یادت نره» و این جمله من در یاد همه مانده است، اما شیرین ترین عیدی ام را از دست احمد چرخنده عموی تاریخ شناسم گرفتم. این عیدی کتابی بود که جمله «فاطمه، فاطمه است» روی آن درج شده بود. هم‌چنین روی آن نوشته بود که امیدوارم الهام روزی یک شخصیت تاریخی و تاثیرگذار در تاریخ ایران شود.

بازیگر سریال نوروزی- مناسبتی«بزم آخر» تصریح کرد: به نظر من عیدی‌های ما باید معنوی شود و مادیات درآن‌ها نقش کمتری را ایفا کند. همین جملات مثبت می‌تواند انگیزه و آینده یک کودک را روشن کند و اعتماد به نفس را در شخصیت او به وجود‌آورد. ای کاش ما به سنت‌های‌مان برگردیم و آئین‌های خوب‌مان را به کودکان‌مان آموزش دهیم، زیرا همین ارزش‌ها کمک زیادی به کیفیت زندگی می‌کند.

این بازیگر عنوان کرد: خود من همیشه سعی می‌کنم چیزهای ارزشی مثل کتاب به کودکان عیدی دهم. از خدا می‌خواهم بزرگ‌ترهای ما سالم و سلامت به زندگی خود ادامه دهند و سایه سر ما باشند که این موضوع در سینما و تلویزیون هم تاثیرات خوبی می‌گذارد.

وی افزود: از خدا می‌خواهم آرزوی عمویم برآورده شود و به شخصیت تاثیرگذار در تاریخ تبدیل شوم. مهم‌ترین‌ آرزویم در سال 94 سلامت رهبرعزیزم است که اگر سایه ایشان نباشد، آرامش کشور و مردم ایران تامین نیست. امیدوارم ایرانیان عزیز در کمال آرامش در جهت اهداف دینی و انسانی خود حرکت کنند و سالی سرشار از حرکت داشته باشیم.

گفتنی است این بازیگر تلویزیونی در دی‌ماه ۱۳۹۳ ادعا کرده بود که «به فاصله یک ماه و چهار روز که رهبرانقلاب به من لقب زهرایی دادند، سه هزار و 900 نفر به کمک من حاضر به استفاده از تاج بندگی یا چادر شدند.» این ادعای وی با توجه به تقسیم زمان اندک ۳۵ روز و ادعای چادری کردن ۳۹۰۰ نفر در این زمان، به قدری غلوآمیز به نظر آمد که صدای رسانه‌های اصول‌گرا را نیز درآورد.

پیش‌تر خانم چرخنده ادعاهایی درباره نوع زندگی و ارتباط با همسرش «فرشید نوابی» کرده بود که همسر سابق وی، ادعاهای خانم چرخنده را تکذیب کرده بود.

وب‌سایت اصول‌گرای عصر ایران نیز در۲۷ دی‌ماه ۱۳۹۳ با انتشار مطلبی اعتراضی، خواستار پایان دادن اصول‌گرایان و رسانه‌های امنیتی به «بازی الهام چرخنده» شده بود.