پنج شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۹

پیام تسلیت فعالین اجتماعی و خانواده های زندانیان سیاسی به مهدی کروبی

منتشر شده در: .

mahdi-karoubi-sahamnews-45

جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی با انتشار پیامی، درگذشت برادر شیخ مهدی کروبی را به وی تسلیت گفتند و از همراهی‌های وی با خانواده های زندانیان سیاسی پس از ۸۸ قدردانی کردند.

به گزارش«سحام به نقل از«کلمه»، در بخشی از این پیام آمده است: «ما خانواده‌های زندانیان سیاسی که بیش از همه با دردهای شما قرابت داریم و جنس آن را خوب می شناسیم، اینک دراین مصیبت تازه شریک غم شماییم و دست دعای‌مان به سوی قادر متعال بلند است برای مددخواهی از او که صبری بیشتر نصیب شما و خانواده گران‌قدرتان نماید.»

متن ان پیام بدین شرح است:

هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق
ثبت است بر جریده عالم دوام ما

برادر ارجمند و یاور همیشه همراه
حضرت حجة الاسلام و المسلمین شیخ حسن کروبی

شنیدن خبر ناگوار درگذشت تنها برادر در شرایط ستم بار حصر، بی شک برای‌تان سخت دل آزار بوده است. همان‌طور که طی این سالیان ستم بار، شنیدن خبر درگذشت سه خواهر ارجمندتان که دوتن از آنان مادران شهدای جنگ تحمیلی بودند، شما را که سال‌ها به تسلای دل‌های داغدار خانواده‌های شهدا عادت داشتید، ملول کرد و رنجی بس عظیم بر روح بسیار لطیفتان مستولی نمود.

ما خانواده های زندانیان سیاسی که بیش از همه با دردهای شما قرابت داریم و جنس آن را خوب می‌شناسیم، اینک دراین مصیبت تازه شریک غم شماییم و دست دعای‌مان به سوی قادرمتعال بلند است برای مددخواهی از او که صبری بیشتر نصیب شما و خانواده گران‌قدرتان نماید.

روزها و سال‌ها سپری شد اما یاد همراهی‌ها و مساعدت‌های جنابعالی و استمالت خانواده‌های زندانیان سیاسی پس از ۸۸ و دست نوازش‌تان بر سر کودکان محزون و متحیر از ستم‌های بیش از اندازه ی مدعیان اقامه عدالت علوی در دیار کهن رادمردان و جوانمردان هرگز از یاد ما نخواهد رفت.

همه همراهی‌های‌تان را قدر می‌نهیم و برای همه محنتی که از قدرناشناسی‌های دوران و مصائب وارده کشیده و می‌کشید از درگاه دادار والا مقدار برای‌تان اجرجزیل تمنا داریم.

جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی

هم‌چنین در پیامی دیگری«صدیقه وسمقی٬» نویسنده و دین پژوه، درگذشت حاج حسن کروبی را به آقای کروبی تسلیت گفته است. متن این پیام بدین شرح است:

حضور محترم جناب آقای مهدی کروبی

درگذشت برادر گران‌قدرتان روان‌شاد حسن کروبی را به جنابعالی و خاندان مکرم کروبی تسلیت عرض نموده، برای شما که مایه افتخار و دلگرمی آزادی‌خواهان هستید آرزوی سلامتی و رهائی عاجل از حصر داریم.

با احترام
صدیقه وسمقی – محمد ابراهیم زاده