یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷

طائب: مردم باید از نان شب خود بزنند و به سوریه و یمن کمک کنند!

منتشر شده در: .

Mahdi-Taeb-saham-news

رئیس قرارگاه عمار گفت: مردم بدانند درصورت نیاز«باید» از نان شب خود بزنند و هزینه رزمندگان سوری، یمنی، عراقی و لبنانی را تامین کنند!

به گزارش «سحام» به نقل از خبرگزارس رسا، رییس شورای مرکزی قرارگاه عمارگفت: ایران کشور امام زمان(عج) بوده و بارظهور بردوش جامعه ایران است، دنیا با ایران آماده می‌شود؛ مردم باید بدانند که اگر نیازاست باید از نان شب خود بزنیم و رزمندگان سوریه، عراق، لبنان و یمن را حمایت کنیم! دشمن درحیرت است که با وجود وضع تحریم‌های سنگین، ایران چگونه چنین رزمایش‌هایی را برگزار می‌کند.

«مهدی طائب» با بیان این‌که مانورهای سپاه و ارتش برای دشمن دیوانه کننده است، ادعا کرد: دشمن درحیرت است که با وجود وضع تحریم‌های سنگین ایران چگونه چنین رزمایش‌هایی را برگزارمی‌کند، طی کردن مسیر با زحمت فراوان ایران را به این جایگاه رسانده است.

طائب که شامگاه یک‌شنبه درسومین جلسه نشست‌های بصیرتی مدرسه علمیه معصومیه(س) قم سخن می‌گفت، با بیان این‌که امروزه درحال پشت سرگذاشتن شرایط دشواری هستیم و با طرح این سؤال که مردم را باید با چه مطلبی برای قبول سختی‌ها مهیا کرد، افزود: سختی‌های این جنگ بر دوش مردم قرار دارد و هراندازه که به جلو برویم سختی‌ها بیشتر می‌شود، وضعیت کنونی جهان همانند یک عمل جراحی بزرگ است که بیش ازهمه کشورایران باراین حراجی را به دوش می‌کشد، اگر مردم مقاومت نکنند و تحمل نداشته باشند این عمل ناکام خواهد شد.

طائب با اشاره به حضورایران درحوادث منطقه ابراز داشت: کنترل کشور یمن که جایگاهی بسیارحساس و استراتژیک درتنگه باب المندب دارد به دست گروهی به نام انصارالله، تغییرمدیریتی درعربستان و درگیری‌های سوریه وعراق سبب ایجاد یک دنیای متزلزل شده است که دشمن سبب را ایران می‌داند و حق با آنان است به دلیل این‌که «اگرایران نبود جنگ سوریه شکل نمی‌گرفت» وانصارالله به وجود نمی‌آمد.

وی با ادعای این‌که برخی از افراد می‌خواهند حرکت خزنده فرهنگی انجام دهند، گفت: برخی افراد اصرار دارند که این مسائل ساده دیده شود اما اگر بخواهیم دقیق بررسی کنیم متوجه می‌شویم که این مسأله یک پروژه بوده وازجایی تغذیه می شود، خوانندگی زنان بخشی از پازل برای تخریب فرهنگی است!

گفتنی‌است که درهفته‌های اخیرعملیات روانی سنگین اقتدارگرایان و متحجران، به «بهانه» صدورمجوز تک خوانی زنان توسط وزارت ارشاد، بر دولت حسن روحانی آغاز شده است.

وی با طرح یک ادعای عجیب و با اشاره به ضررهای آمریکا در روند تحریم ایران اظهار داشت: بعد از این‌که آمریکا ایران را درهواپیما تحریم کرد خط تولید آن تعطیل شده و کارگران این شرکت بیکار شدند و ضرر بزرگی به آمریکا رسید، بیش ازهشتاد درصد گندم ایران از آمریکا تأمین می‌شد، آمریکا به تولید کننده گندم دستور دارد تا گندم را به ایران نفروشد و به دریا بریزد، ازهمین رو دولت آمریکا مجبوراست هرسال پول این افراد را پرداخت کند و این ضرری بسیار بزرگ است!

وی درپاسخ به فردی که اشراف رهبرایران برمسائل هسته‌ای را جویا شده بود گفت: می‌توان گفت که خود شخص رهبرانقلاب مذاکرات را مدیریت می‌کند، مذاکرات به جایی رسید که قفل شده بود.