سه شنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۹

وبلاگ اطلاع رسانی آیت الله محمود امجد فیلتر شد!

منتشر شده در: .

Mahmoud-Amjad-saham-news

در اقدامی نامعلوم و غیر متعارف، وبلاگ آیت الله محمود امجد از روحانیون منتقد جمهوری اسلامی ایران فیلتر شد.

به گزارش سحام، در پیامی که بر روی وبلاگ آیت الله امجد نمایان می شود درج شده است: «این وبلاگ به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است.»

هنوز از دلایل این اقدام عجیب خبری مخابره نشده است.

از سوی دیگر علیرضا زاکانی از فرماندهان سپاه و نماینده فعلی مجلس که به جبهه پایداری و مصباح یزدی وابسته است، در دیدار روزجمعه ۵ دی‌ماه ۱۳۹۳ خود با آیت الله نوری همدانی با طرح این ادعا که برخی از خواص گرفتار فرزندان و اطرافیان‌شان شدند و همین امرمانع از حضورآن‌ها در مسیرحق شد، افزود: این افراد با تحت تأثیر قرارگرفتن اطرافیان و در برخی موارد کسب اطلاعات غلط، به جای یاری انقلاب و روشن‌گری، سنگی بر مسیر آن شدند.

این فرمانده سپاه با اشاره مستقیم به سخنان آیت الله محمود امجد درسخنرانی شب ۲۸ صفر مدعی شد: اخیراً سایت جماران نکته‌ای را از سوی یکی از آن‌هایی که درایام فتنه دچارمشکل شد بیان کرده که سایت جرس هم از آن استقبال کرده است.

به نظر می‌رسد اشاره زاکانی به مطلب منتشر شده در وب‌سایت کلمه باشد که درآن آیت الله امجد گفته است: «انقلاب را با آن‌همه فداکاری‌ها ضایع کردیم و بر باد دادیم، دیگر نه جمهوری مانده و نه اسلامی».

زاکانی افزود: عامل اصلی مخدوش شدن ذهن این فرد و بیان حرف‌هایی که هیچ جایگاهی درکشور نداشته و فقط باعث سوء‌استفاده دشمن می‌شود، به خاطر تحت تأثیر قرار گرفتن افکار فرزندش بوده است.

این ادعا درحالی بیان می شود که آیت الله امجد همواره در اظهارات خود با حرکت در جاده انصاف و عدل، امر به معروف و نهی از منکرحاکمان را مورد اشاره قرار داده و از موضع دلسوزانه نسبت به رابطه حاکمیت با انقلاب و مردم برخوردهای ارشادی داشته است.

اظهارات این فرمانده سپاه و نماینده نزدیک به مصباح یزدی درحالی صورت گرفته است که اخبار غیررسمی حکایت از برنامه ریزی سپاه پاسداران برای فشار بر فعالین سیاسی- مدنی دارد.
به نظر می‌رسد این دیدارها برای هماهنگی درانجام اقدامات آتی سپاه پاسداران در رابطه با محدودیت‌های هرچه بیشتر برای فعالین سیاسی – مدنی و برنامه ریزی برای روزی که «حماسه ۹ دی» خوانده می شود، صورت گرفته است.

در همین رابطه «محمد امجد» فرزند آیت الله امجد طی یادداشت کوتاهی با عنوان «سنگ استنجاء خوش‌رقص!» و درپاسخ به علیرضا زاکانی در صفحه فیس بوک خود نوشت:

بنده ، مدت‌هاست كه درباره ترهات و اراجيف اين«اصولگرا!»(عليرضا زاكاني) سكوت كرده ام چون از فرط نفرت جاهلانه اي كه نسبت به رقيب سياسي دارد، اصلا«حيوان» و«نبات» اش هم نمي دانم اين دوالپا را! و از رسته جمادات است اين فخر اصولگرايي!
درميان جمادات ايشان يك«سنگ استنجاء» است؛ آن‌هم از نوع«خوش‌رقص» اش! و تفاوت بسيار است ميان«سنگ استنجاء» و سنگ استنجاء خوش‌رقص! سنگ استنجاء خوش‌رقص ازاين‌كه سنگ استنجاء و آلت تطهير انجاس ارباب بي مروت دنياست بسي مفتخر و مباهي است! لذا خوش‌رقصي مي كند تا بيشترآلت تطهيرنجس‌هاي مُنٓجِّس واقع شود! زياده جسارت است. فعلا تا اطلاع ثانوي ايام به كام خوش‌رقصان باد!