دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸

رحمت الله بیگدلی: وخامت حال دکتر مهدی خزعلی، بسیجی خیبر را دریابیم

منتشر شده در: .

khazali-bigdeli-khatami-saham-news

مهدی خزعلی در اولین شب از شروع ماه مبارک رمضان ، به دلیل وخامت حال جسمانی اش در پی اعتصاب غذا ، از زندان رجایی شهر به بیمارستان امام خمینی منتقل شد. به گزارش سحام٬ حال جسمانی مهدی خزعلی ، وخیم گزارش شده و وی توانایی مکالمه نیز ندارد. بر اساس اظهار نظر پزشکان ، مهدی خزعلی به دلیل نرسیدن مایعات کافی به بدن در زمان اعتصاب غذا ، دچار غلظت خون شده و در زندان سکته قلبی کرده است.

 

حجت الاسلام رحمت الله بیگدلی ، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان ، در صفحه فیس بوک خود نوشت :

 

وخامت حال دکتر مهدی خزعلی؛ بسیجی رشید خیبر را دریابیم!

انتقال دکتر مهدی خزعلی از زندان رجایی شهر به اورژانس بیمارستان امام خمینی

 

امروز هشتم تیرماه ، ساعت چهار و بیست و پنج دقیقه بامداد ، تازه از گزاردن دوگانه ای به درگاه یگانه ، فارغ شده بودم که ناگهان صدای گوشی موبایلم به صدا درآمد!
گوشی را برداشتم و با کمال تعجب ، نام بسیجی رشید و دلاور خیبر دکتر مهدی خزعلی را رؤیت کردم!
بسیار نگران شدم ؛ چون مدت نه روز ، دکتر خزعلی در بازداشت و طبق اطلاعاتی که داشتم در اعتصاب غذا بود!
با برقراری تماس از آن سوی خط ، صدای نزار دکتر خزعلی را شنیدم!
بعد از احوال پرسی متوجه شدم که به علت اعتصاب غذای تر و خشک به مدت نه روز، حال دکتر خزعلی به شدت خراب و با 18 کیلو کاهش وزن ، دچار مشکل قلبی شده و به علت نگران کننده بودن وضع وی ، در اولین شب از ماه مبارک رمضان از زندان رجایی شهر به اورژانس بیمارستان امام خمینی تهران منتقل شده است!
از دکتر خزعلی خواستم که برای حفظ جان خود ، اعتصاب غذای خود را بشکند ، ولی دکتر خزعلی گفت که من بر اساس فتاوایی که از برخی مراجع تقلید گرفته ام ، به اعتصاب خود ولو بلغ ما بلغ حتی به قیمت از دست دادن جان ادامه خواهم داد و اگر در این راه بمیرم ، خود را شهید می دانم!
اکنون با این وضعیت از مقامات مسؤول انتظار می رود که با اتخاذ تصمیمی مناسبی ، اجازه ندهند که خدای نکرده ، جان این بسیجی رشید خیبر به مخاطره افتد و در این شرایط حساس ، زمینه تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی در دنیا فراهم آید!