سه شنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۸

دل نوشته فاطمه موسوی برای سراج الدین میردامادی

منتشر شده در: .

seraj-mirdamad-saham-news

سحام – فاطمه سادات موسوی ، همسر سید سراج الدین میردامادی ، روزنامه نگار و زندانی در بند جنبش سبز ، دل نوشته ای را در صفحه فیس بوک خود خطاب به همسرش زندانی اش منتشر کرده است .

 

فاطمه سادات موسوی می نویسد :

 

دوستان به من توصیه می كنند كه از دل‌ نوشته نویسی پرهیز كنم. ولی امروز روز «من» است و دل‌ نوشته نویسیِ من ؛ روز ویژه‌ی ما ، «من و تو»!

روزی مثل امروز در سال ١٣٧٧ (درست یك روز قبل از شروع ماه رمضان) از من خواستی كه در ادامه‌ی زندگی كنارت باشم ، و همراه هم شویم. در میان صحبت‌های مختلف ، از من پرسیدی: “که در انتخابات دوم خرداد ١٣٧٦به كدام نامزد رأی داده‌ام”؟

من با وجود تحقیقات ، به نتیجه‌ی مشخصی نرسیده بودم و «رأی سفید» به صندوق انداخته بودم. این را برایت توضیح دادم. و تو از این‌ كه با صداقت جواب سؤالت را داده ام خرسند بودی.

در میان گفت‌ و گوها هم چنین تأکید کردی كه “زندگی ساده و دور از تجملات را می‌پسندی و….”


و این چنین در مورد زندگی مشترک به توافق رسیدیم و آینده‌ی با هم بودنمان را ترسیم کردیم. دو هفته بعدتر، و هم‌ زمان با سال روز تولد امام حسن(ع) ، من و تو رسماً كنار هم قرار گرفتیم و زندگی مشترک را آغاز کردیم. از آن هنگام تا به امروز سال‌ها گذشته ؛ ایمان من به تو و راهت و تلاش برای رسیدن به آرمان‌هايت ، كه اكنون آرمانهای من نيز هست ، بیشتر از قبل شده است.

البته امروز بیش از پیش دلتنگم. دلتنگ روزهایی كه به ناحق از من و تو و – متین ـ  گرفته‌اند و می‌گیرند. آنهایی که برخلاف تمام شعارهایشان برای “فصل كردن آمده‌اند و نه برای وصل كردن.”

تو صبورانه ایستاده‌ای ؛ و حق‌ گویی و ظلم‌ ستیزی را از جدت امام حسین(ع) آموخته‌ای و به‌ كار بسته‌ای.

بدان و مطمئن باش، تا هر زمان که تو ایستاده‌ای ، من نیز ایستاده‌ام.