دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

هادی خامنه ای در دیدار با فاطمه کروبی:‌ مقاومت و صبر شما در یادها خواهد ماند

منتشر شده در: .

karoubi-fateme-sahamnews3هادی خامنه ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام در دیدار با فاطمه کروبی، از ایستادگی او و همسرش تقدیر کرد و گفت که این مقاومت و صبر در یادها خواهد ماند و آقای کروبی از این امتحان بزرگ سربلند بیرون می آید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امام، سید هادی خامنه ای روز سه شنبه دوم اردیبهشت با فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که جمعی از اعضای سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام نیز حضور داشتند، ابتدا خانم کروبی به بیان گزارشی از وضعیت پزشکی آقای کروبی پرداخت و در کل حال عمومی ایشان را خوب توصیف کرد.

همسر رییس اسبق مجلس شورای اسلامی افزود: آقای کروبی بعد از انتقال به منزل خودشان بعد از سه سال امکان استفاده از هوای آزاد و آفتاب برای ساعاتی در روز را پیدا کردند.

خانم کروبی در ادامه گفت: آقای کروبی مثل گذشته غیر از رادیو تلویزیون دولتی فقط امکان دسترسی به روزنامه های همشهری و جام جم را دارند.

سید هادی خامنه ای نیز ضمن تبریک خجسته زاد روز دخت گرامی پیامبر اسلام و سالروز تولد آیت الله خمینی و و تقدیر از مقام زن، به بیان خاطراتی از مبارزات و تلاش آقای کروبی و همراهی همسر ایشان در سالهای دشوار مبارزه با رژیم ستم شاهی پرداخت و خطاب به خانم کروبی گفت: آن ایام سخت گذشت و شما با صبر و بردباری تحمل کردید و قطعا در این سرائط دشوار هم تحمل و صبر شما منشأ امید و تجربه می شود و روزگار سخت می گذرد و یاد مقاومت و صبر شما و آقای کروبی در یادها می ماند و شما از این امتحان بزرگ سربلند بیرون می آیید.

دبیر کل مجمع نیرو های خط امام اظهار داشت: همه ما در امتحانی بزرگ قرار داریم ونتیجه آن عبرتی مهم در تاریخ خواهد بود. پرسش ها و اما و اگر های زیادی هست که شاید امروز پاسخ آن ها به صورت روشن و علنی مطرح نشود اما علی رغم میل دیگران، تاریخ، پاسخ همه آن ها را روشن خواهد ساخت و امیدوارم ما در این امتحان سربلند باشیم.

وی ضمن اظهار امیدواری برای آزادی آقایان کروبی، موسوی، خانم رهنورد و سایر زندانیان گفت: متاسفانه گاهی از یک سو دو عنصر درایت و دلسوزی در پیگیری امور فراموش می شود و از سوی دیگر تا مسایل سیری منطقی به خود می گیرد بلافاصله جریانات افراطی و تندرو موانعی را ایجاد کرده واجازه نمی دهند که مشکلات کشور مسیر طبیعی خود را طی کند اما همین جریانات نمی دانند که مردم فطرتا حقیقت جو هستند و از همه چیز اطلاع دارند و آیندگان قضاوت دقیقی از امروز خواهند داشت.

خانم کروبی ضمن تبریک متقابل میلاد حضرت فاطمه و تشکر از آقای سید هادی خامنه ای، سلام و پیام دوستی و محبت آقای کروبی را به ایشان ابلاغ کرد.