سه شنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۸

گروه تروریستی جیش العدل یکی از مرزبانان گروگان گرفته را به شهادت رساند

منتشر شده در: .

jeysh-o-ladl-terorist- group-Sahamnewsگروهک تروریستی جیش العدل در بیانیه ای در وبلاگ خود مدعی شد یکی از مرزبانان گروگان را به شهادت رسانده است.
به گزارش مهر، گروهک تروریستی جیش العدل در بیانیه ای در وبلاگ خود مدعی شد جمشید دانایی فر یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده را به شهادت رسانده است.

همچنین این گروه 10 روز برای برآورده شدن خواسته های خود مبنی بر آزادی برخی تروریست ها، به مسئولان مهلت داد و مدعی شد در غیر این صورت یکی دیگر از گروگان ها را به شهادت خواهد رساند.

به گزارش سحام٬ از سوی دیگر قائم مقام وزیر کشور و سخنگوی وزارت کشور، برخی اخبار منتشر شده درباره کشته شدن یکی از پنج مرزبان ایرانی – که توسط گروهک موسوم به جیش‌العدل به گروگان گرفته شده‌اند – را تائید نکرد.

حسینعلی امیری شامگاه یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفته: با وجود انتشار برخی اخبار مبنی بر اینکه جیش‌العدل اعلام کرده که یکی از سربازان ایرانی را به شهادت رسانده است، این خبر تائید نمی‌شود.

وی ادامه داد: در صورتیکه چنین اتفاقی افتاده بود، ما مطلع می‌شدیم ولی چنین اتفاقی نیفتاده است و تا این لحظه هر پنج مرزبان ایرانی در سلامت هستند و در خاک پاکستان نگهداری می‌شوند.

همچنین علی عبداللهی – معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور – در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا تاکید کرد که صحت خبرهای منتشره شده از کشته شدن یکی از مرزبانان کشورمان توسط جیش‌العدل، قابل تائید نیست.

وی با رد این اخبار اظهار کرد: اگر چنین خبری صحت داشت ما از آن اطلاع می‌یافتیم.