چهارشنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۸

گزارشی از آخرین وضعیت جسمی مهدی کروبی از زبان فرزندش

منتشر شده در: .

karroubi-mahdi-sahamnewsمهدی کروبی به علت مشکلات گوارشی طی دو روز اخیر در محل حبس خود تحت درمان قرار گرفته است.

به گزارش سحام٬ دکتر محمدتقی کروبی در مصاحبه ای کوتاه با سحام ضمن اعلام این خبر گفت که آقای کروبی را در شب تاسوعا برای درمان مشکلات مربوط به مفاصل پای ایشان به بیمارستان منتقل نموده اند.
فرزند مهدی کروبی افزود که پس از انجام برخی امور درمانی٬ ماموران آقای کروبی را به دوباره به محل حصر و حبس خود منتقل نموده اند اما متاسفانه پس از آن ایشان دچار مشکلات گوارشی شده اند و از دو روز قبل تحت درمان و زیر سرم قرار دارند.

شرایط جسمی آقای کروبی بد گزارش شده به طوری که ایشان طی ماه های اخیر به سختی قادر به راه رفتن هستند.

عدم دسترسی مهدی کروبی به نور خورشید و هوای آزاد مشکلات جسمی نگران کننده ای از جمله پوکی استخوان را برای وی بوجود آورده است.

محمدتقی کروبی از وزیر اطلاعات و دبیرشورای امنیت ملی خواسته تا به دستور احمد جنتی در نماز جمعه سال ۸۹عمل نموده و ایشان را در منزل شخصی شان حبس وحصر نمایند.
خانواده مهدی کروبی ضمن اظهار ناراحتی شدید از شرایط کنونی٬ بارها از حکومت خواسته اند آقای کروبی را به منزل شخصی شان منتقل نموده تا شاید در آن مکان ایشان بتوانند به هوای تازه و نور خورشید دسترسی داشته باشند.

اکنون بیش از هزار روز از حبس وحصر رهبران جنبش سپری شده است. مهدی کروبی همکنون در ساختمان امن وزارت اطلاعات در حاشیه اتوبان صدر در حبس بسر می برد.

وزارت اطلاعات پنجره های ساختمان را با صفحات تیره پوشانده و این صفحات مانع از ورود نور خورشید و هوای تازه به داخل ساختمان می شود.