پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸

عبدالله نوری: رفع حصر از رهبران جنبش سبز، در تقویت وحدت میان علاقمندان به کشور موثر است

منتشر شده در: .

nori-abdollah-saharkhizسحام نیوز: عبدالله نوری با حضور در منزل محسن امین زاده، فیض الله عرب سرخی، میرطاهرموسوی و عیسی سحرخیز با آنها دیدار و گفتگو کرد. امین زاده، عرب سرخی، میرطاهرموسوی و سحرخیز همراه با جمع زیادی از فعالان سیاسی و دانشگاهی اصلاح طلب پس از اننخابات سال 88 دستگیر و به زندان منتقل شدند.
بنا به گزارش های رسیده به سحام٬ در این دیدارها عبدالله نوری ضمن ابراز خشنودی از آزادی برخی از عزیزان اصلاح طلب، نسبت به فضای امید و نشاطی که پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 در جامعه ایجاد شده است، به فعالان سیاسی و دانشگاهی توصیه کرد بدور از افراط و تفریط و با همدلی برای موفقیت دولت دکتر روحانی، در تحقق برنامه ها و شعارهای بیان شده در دوران انتخابات که مورد استقبال مردم قرار گرفت، تلاش کنند.
عبدالله نوری در ادامه از مسئولان نیز خواست تا با احترام به رأی و اعتماد مردم و حضور گرم آنها درانتخابات، با گسترش فضای امید، نشاط و همدلی در میان جامعه، موجب افزایش اعتماد میان دولت و مردم گردند.
آقای نوری همچنین آزادی سایر زندانیان سیاسی و رفع حصر از رهبران جنبش سبز، میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را در تقویت وحدت میان علاقمندان به جمهوری اسلامی بسیار موثر دانست.