دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

دختران میرحسین موسوی: برایمان پرونده سازی می کنند و امنیت مان را از بین برده اند

منتشر شده در: .

mosavi-rahnavard-sahamnews3سحام نیوز: سیدمحمد خاتمی در دیدار دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با تاکید بر اینکه مهندس موسوی و خانم رهنورد دلسوزان کشور و مردم هستند، گفت که جای موسوی و رهنورد این روزها خیلی خالی است و ای کاش می شد از نظرات ایشان استفاده کرد.

به گزارش کلمه، دختران میرحسین و رهنورد که به دیدار سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور سابق کشورمان رفته بودند با اشاره بر بی خبری از وضعیت پدر و مادرشان خاطرنشان کردند که مدتی است هیچ ارتباطی با آن ها ندارند و در دیدار روزعید نوروز نیز آنقدر فضای امنیتی سنگینی بر جو ملاقات حاکم بوده که آن ها حتی اجازه پیدا نکرده اند به پدر خود نزدیک شوند.

در این دیدار دختران نخست وزیر هشت سال دوران دفاع مقدس با تشریح وضعیت امنیتی ای که ماموران در زندگی شخصی شان ایجاد گفته اند، گفتند: ما به شدت تحت فشار هستیم. جدا از نگرانی از اینکه پدر و مادرمان در دست کسانی اسیرند که از پدر و مادر ما نفرت دارند، نگرانی ما از این است که هیچ نظارتی بر روی زندانبانان و رفتار آن ها وجود ندارد و پدر و مادر ما دور از چشم ها به سرمی برند.

دختران میرحسین و رهنورد: برایمان پرونده سازی می کنند و امنیت مان را از بین برده اند

به گفته‌ی دختران میرحسین موسوی در این مدت بارها پیش آمده که تا ماه ها بی خبری از آنها نگرانی ها را از وضعیت جسمی و نگهداری آنان بیشتر کرده است.

دختران میرحسین و رهنورد در ادامه با اشاره به اینکه آزار و اذیت ماموران همچنان در برخورد با خانواده وجود دارد تصریح کردند که ماموران امنیتی اخیرا دوباره پرونده سازی جدیدی را برای آنها آغاز کرده اند و مرتب به حریم خصوصی آن ها سرک می کشند و امنیت مان از بین برده اند.

سیدمحمد خاتمی: ای کاش می شد از نظرات میرحسین و رهنورد استفاده کرد

سیدمحمد خاتمی نیز در این دیدار ضمن ابراز دلتنگی برای موسوی و رهنورد اظهار امیدواری کرد که پس از انتخابات حصرها و حبس ها پایان پیدا کند.

رییس جمهور سابق کشورمان گفت: میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دلسوزان کشور و مردم هستند و جای آنها این روزها خیلی خالی است، ای کاش می شد از نظرات ایشان استفاده کرد.

دختران موسوی: حق دوستی و برادری را برای پدر ما به جا آوردید

همچنین دختران میرحسین در این دیدار با تشکر از صبوری آقای خاتمی، از صحبت ها و مواضع روشن و دلسوزانه وی قدردانی کرده و خاطرنشان کردند: از اینکه صدای مظلومیت پدر مادر ما را در فرصت های هرچند تنگ و تحت فشاری که فراهم می شود، رسانده اید و حق دوستی و برادری را به جا آورده اید سپاسگزاریم.

آن ها در پایان افزودند: پدر ما نیز همیشه این دوستی و علاقه را نسبت به شما داشتند و دارند و بارها تاکید کرده اند که ای کاش مسئولین به جای بسیاری از رفتارها قدر این دلسوزی ها و تجربیات را می دانستند.