سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶

امین حیایی: بعداز بازی در قلاده های طلا به من کار نمی دهند

منتشر شده در: .

سحام نیوز: امین حیایی بازیگر قلادهای طلا که گفته می شود برای بازی در این فیلم پیشنهادی 270میلیون تومانی را دریافت کرده بود، از کم کار شدن وانزوای خود بعد از بازی در قلاده های طلا می گوید، ظاهرا دیگر کارگردانان سینمای ایران بعد از بازی حیایی در قلاده ها تمایلی به همکاری با وی ندارند.
سایت مشرق گزارش داده که امین حیایی یکی از بازیگران اصلی قلاده های طلا ، در گفت وگویی رادیویی در پاسخ به این سوال که چرا کم کار شده اید؟ گفت: متاسفانه بعد از بازی در یک فیلم سیاسی…

مجری برنامه که با قطع سخنان امین حیای قصد انحراف بحث را داشت که البته موفق نشد.

امین حیایی به سوال نابه جای مجری توجهی نکرد و ادامه داد: این رویه خوب نیست که شرایط را برای بازیگران و عوامل این فیلم تنگ کنند.

به گزارش سحام؛ قلاده‌های طلا فیلمی از ابوالقاسم طالبی محصول سال ۱۳۹۰ است که حوادث پس از انتخابات ۸۸ را به تصویر کشیده‌است.
در اردیبهشت سال ۹۱ طالبی اعلام کرد فیلم قلاده‌های طلا به دستور آیت الله علی خامنه‌ای ساخته شده‌است. این در حالی است که طالبی پیش از این گفته بود که هیچ نهاد و ارگانی از فیلمی که ساخته، حمایت نکرده و نمی کند.
در مرداد ماه ۱۳۹۱ جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت که سازمان سینمایی حدود یک میلیارد تومان به این فیلم کمک مالی کرده است.
امین حیایی، محمد رضا شریفی نیا، نیلوفر خوش خلق و برخی چهره های دیگر در این فیلم حضور دارند.
محمد خزائی تهیه کننده این فیلم بوده است.