سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷

” قلاده های طلا ” به دستور آیت الله خامنه ای ساخته شده است

منتشر شده در: .

سحام نیوز: یک کارگردان سینما اعلام کرد فیلم سینمایی “قلاده های طلا” به دستور آیت الله علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری “ایسنا” ابوالقاسم طالبی کارگردان این فیلم جنجال برانگیز، این مطلب را سه شنبه 19 اردیبهشت در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای استان خراسان رضوی عنوان کرده است.

فیلم سینمایی “قلاده های طلا” به ناآرامی های پس از انتخابات ریاست جمهوری سه سال پیش ایران پرداخته است. این فیلم سعی می‌کند تا ‌اعتراض‌های پس از اعلام پیروزی محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ایران را به سرویس‌های جاسوسی خارجی به ویژه MI6 انگلیس نسبت دهد.

پس از اعلام پیروزی محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری، اصلاح طلبان که می گویند مورد تبعیض قرار گرفته اند، دست به اعتراض زدند. این اعتراض ها توسط نیروهای امنیتی و انتظامی به شدت سرکوب شد. حاصل سرکوب اعتراض ها، ده ها کشته در خیابان ها و بازداشتگاه ها و صدها زندانی بوده است.

از این رو، ساخت فیلم ها “قلاده های طلا” هم در محافل ایرانی و هم در محافل خارجی، جنجال برانگیز شد.

ابوالقاسم طالبی در این باره گفته است: “رهبر معظم انقلاب اسلامی از ساخت و تولید این فیلم سینمایی در کشور بسیار حمایت کرده‌اند.”

این در حالی است که طالبی پیش از این گفته بود که هیچ نهاد و ارگانی از فیلمی که ساخته، حمایت نکرده و نمی کند.

متاسفانه این در حالیست که زندانی کردن و حبس نمودن مردم و معترضین و نیز سرکوب شدید دانشجویان و منتقدین، و نیز صدها برنامه تلویزیونی و گزارشات دروغ روزنامه های حامی جریان حاکم، رهبری را ارضاء نکرده و حالا به حمایت از فیلم های سینمایی با محتوای کذب روی آورده است.