جمعه, ۳ خرداد , ۱۳۹۸

“مرگ طبیعی” چهار سردار سابق سپاه در چهار روز !؟

منتشر شده در: .

سحام نیوز: وفا غفاريان (۵۲ ساله)٬ عباس مهری (۵۲ ساله)٬ احمد سیاف‌زاده (۵۵ ساله) و منصور تركان (۵۰ ساله) چهار فرمانده سابق سپاه پاسداران در چند روز گذشته بر اثر بیماری درگذشتند. به گزارش دیگربان این چهار سردار سابق در چهار روز درگذشتند.

وفا غفاريان٬ رئيس هيات مديره شرکت مخابرات ايران و از مدیران ارشد سابق سپاه و صنایع دفاع در حوزه‌ جنگ الکترونیک بود که اول بهمن آن‌طور که رسانه‌ها گزارش کرده‌اند بر اثر بیماری درگذشت. به گزارش سایت وزارت مخابرات، وفا غفاريان – رئيس هيئت مديره شرکت مخابرات ايران، در پي ماه‌ها بيماري، بامداد امروز اول بهمن ماه همزمان با ايام وفات پيامبر معظم اسلام و شهادت امام حسن مجتبي و امام رضا، دار فاني را وداع گفت.
خبر فوت عباس مهری از فرماندهان ارشد سپاه (بر اثر سکته مغزی) نیز طی روز‌های اخیر از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شده است.
عباس مهری «جانشین دانشکده فرهنگی دانشگاه جامع امام حسین» بود. به گزارش فارس نیز سردار عباس مهری جانشین دانشکده فرهنگی دانشگاه جامع امام حسین و از فرماندهان دلاور دفاع مقدس در سن52 سالگی بر اثر سکته مغزی دار فانی را وداع گفته و همزمان با سالروز رحلت پیامبر در زادگاهش شهر گرگان به خاک سپرده شد.
احمد سیاف‌زاده٬ رئیس سابق دانشگاه عالی سپاه پاسداران (دافوس) هم آن‌طور که رسانه‌ها اعلام کرده‌اند در روز‌های اخیر بر اثر عارضه قلبی درگذشته است.
منصور ترکان٬ مديرعامل شركت «يادمان‌ سازه» وابسته به شهرداری تهران و از سرداران سابق سپاه نیز اول بهمن ماه بر اثر سکته مغزی چشم از جهان فرو بست. همچنین به گزارش سایت شهرداری تهران، مهندس منصور تركان ازجمله مديران ارزشي شهرداري تهران با سابقه حضور طولاني در جبهه‌هاي دفاع‌مقدس و برادر دو شهيد بزرگوار عرصه جهاد و شهادت بود كه چند روز پيش و متعاقب يك سكته مغزي غيرمترقبه در بيمارستان خاتم‌الانبياء (ص‌) تحت عمل جراحي و مداوا قرارگرفت كه متأسفانه اقدامات پزشكي صورت‌پذيرفته مؤثر واقع نگرديد و شامگاه ديروز دعوت حق را لبيك گفته و درجوار رحمت الهي جاي‌گرفت و به ديدار برادران و همرزمان شهيدش شتافت. وي فارغ‌التحصيل رشته مهندسي عمران از دانشگاه صنعتي اميركبيربود و خصوصاً در دهه اخير در عرصه‌هاي مديريت اجرايي و مهندسي يادگار‌هاي ارزنده و درخشاني را برجاي گذاشت.

حسین علایی از فرماندهان سابق سپاه پاسداران با انتشار یادداشتی٬ درگذشت این چهار سردار سابق سپاه را تسلیت گفته است.
آقای علایی در پیام خود از احمد سیاف‌زاده یاد کرده و نوشته که این سردار سپاه در بسیاری از عملیات‌ها «علیه رژیم دیکتاتوری صدام» در جبهه‌های جنگ فعال بود.