چهارشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۸

در گیری خونین در نمایشگاه کتاب با حضور نیروی انتظامی

منتشر شده در: .

سحام نیوز: بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب، امروز با حیرت تمام شاهد کمربندبازی عده‌ای از جوانان شدند که با کمی دقت در جدیت طرفین متوجه شدند که این یک بازی نیست و در واقع درگیری خیابانی است.

به گزارش فردا نیروی انتظامی در نمایشگاه کتاب امروز در قبال خشونت عده‌ای از اراذل و اوباش واکنشی دیرهنگام از خود بروز داد و این، انفعال نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش نمایشگاه کتاب را نشان داد.

در ساعت 13 امروز در مقابل در شمالی متروی مصلی و در بدو ورود به نمایشگاه کتاب، بازدیدکنندگان با حیرت تمام شاهد کمربندبازی عده‌ای از جوانان شدند که با کمی دقت در جدیت طرفین متوجه شدند که این یک بازی نیست و در واقع درگیری خیابانی است، در این درگیری که طرفین با کمربند و زنجیر به جان هم افتاده بودند عده‌ای از آنها از ناحیه سر دچار شکستگی و خونریزی شده بودند.

این درگیری تا جایی ادامه پیدا کرد که این افراد بعد از فحاشی‌های ناموسی به یکدیگر در برابر خانواده‌‌‌هایی که برای بازدید از نمایشگاه آمده بودند خودبه خود پراکنده شدند و این اقدامات در حالی اتفاق افتاد که نیروی انتظامی در فاصله 10 متری آنها دارای یک ایستگاه با تعداد قابل توجهی نیرو بود.

یکی از ماموران نیروی انتظامی در پاسخ به خبرنگار فردا مبنی بر اینکه “خسته نباشید، خیلی زحمت می‌کشید” گفت “خب چه کار کنیم؟”

از سوی دیگر، بنا به اخبار رسیده به سحام‌نیوز، گفته می شود درگیری بین طرفداران دولت و حاکمیت بوده است.