وحید؛معاون اجرایی دفتر رهبری، شخصا مدیریت ربودن مهدی کروبی و فاطمه کروبی را به عهده داشت

سحام نیوز: روز گذشته خانواده مهدی کروبی برای چندمین مرتبه با مراجعه درب منزل پدرشان، مجددا با درب بسته روبرو شدند. یکی از اعضای خانواده مهدی کروبی به خبرنگار ما گفت “طی دو روز گذشته برای اثبات دروغگویی ها ادعاهای واهی دادستان تهران مبنی بر اینکه “آقایان کروبی و موسوی در منازلشان هستند” چندین مرتبه به منزل آقای کروبی مراجعه نمودیم. هرچقدر درب زدیم هیچ شخصی پاسخگو نبود. از همسایگان در مورد رفت و آمد ها پرس و جو نمودیم و آنها به ما گفتند چراغ های ساختمان طی این مدت همیشه خاموش بوده است و مشخصا کسی در آن سکونت ندارد”.

در همین خصوص خبرنگار سحام نیوز طبق اخبار بدست آورده برخی ابعاد دیگر این آدم ربایی حکومتی را فاش نمود. به گزارش خبرنگار سحام نیوز:” در شب آدم ربایی، آقای وحید از مسئولین رده بالای دفتر رهبری و معاون اجرایی ایشان؛ به همراه چندین نفر دیگر با حضور در منزل آقای کروبی، شخصا فرماندهی اصلی این کار را به عهده داشته و آقای کروبی و خانم فاطمه کروبی را از منزل بیرون نموده و به مکان نامعلومی منتقل کردند. همچنین نیروهای تحت فرمان ایشان تمامی کتاب ها، اسناد شخصی،داروها و حتی برخی اجناس و اسباب های منزل را نیز خارج نموده و به تاراج بردند. همچنین این نیروها شروع به تعویض تمامی قفل های منزل نمودند. ما معتقدیم مسئولیت این آدم ربایی سیاسی بر عهده شخص رهبری بوده و آقای وحید به عنوان عالیترین مقام دفتر و نیز معاون اجرایی ایشان، مجری این طرح بوده است”

لازم به توضیح است “وحید حقانیان” یا بنا به قول مشهور “وحید” معاون اجرایی دفتر رهبری است که به عنوان یک چهره بسیار بانفوذ و قدرتمند وظیفه ابلاغ تصمیمات و نقطه نظرات آیت الله خامنه ای به دستگاه های مختلف سیاسی، امنیتی و نظامی و ایجاد هماهنگی میان آنها را بر عهده دارد. از وحید حقانیان به عنوان دست راست رهبر جمهوری اسلامی یا به عبارت دقیق تر مباشر اصلی ایشان نام برده می شود. با وجود این هیچ اطلاعاتی درباره این او در رسانه ها به چشم نمی خورد و هیچ کدام از مسئولان ارشد نزدیک به آیت الله خامنه ای در خاطرات، نقل قول ها یا اظهار نظرات خود اشاره ای به این فرد نکرده اند.
نخستین تصاویری که از وحید در رسانه ها به چشم خورد مربوط به مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری احمدی نژاد در دور دوم است که او حکم تنفیذ را به دستان آیت الله خامنه ای می دهد و سپس همانجا می ایستد.این کار معمولا توسط رئیس جمهور قبلی یا رئیس مجلس خبرگان یا افرادی در رده‌های مشابه انجام می‌گرفته‌است. وی همچنین در مراسم تحلیف احمدی نژاد در مجلس شورای اسلامی حضوری بسیار پر رنگ داشت.

 

BalatarinFacebookTwitterGoogle+EmailPrint|
Untitled Document