شنبه, ۲۱ تیر , ۱۳۹۹

حمله وحشیانه به منزل مهدی کروبی و پرتاب چندین نارنجک صوتی به داخل ساختمان

منتشر شده در: .

به گزارش سحام نیوز در ساعت 1 الی 2 بامداد نزدیک به 30 نفر از اوباش حکومتی با هماهنگی مامورین حصر وزارت اطلاعات مستقر در منزل آقای کروبی در مقابل منزل تجمع کردند و با شعار “سید علی می رزمد کروبی می لرزد” ابتدا به تخریب شیشه های منزل پرداختند و سپس با انداختن بمب های صوتی به داخلمنزل به ایجاد رعب و وحشت در منطقه اقدام نمودند. نیروی انتظامی که در 5 شب گذشته صرفا جهت تماشا در محل حضور داشت، اینبار با هماهنگی مقامات در محل حضور نیافت و مامورین وزارت اطلاعات با ترک محل شرایط را برای اوباش حکومتی مهیا کردند. شرایط در منطقه آنچان ملتهب بود که مردم ساکن خیابان اطراف با وحشت از خانه ها خارج شدند و تا ساعت ها در خیابان ماندند. به گفته یکی از شاهدان عینی مردم منطقه به رفتار های غیر انسانی اوباش در نیمه های شب اعتراض کردند و در مقابل نیروهای حکومتی با فحاشی به تهدید آنان پرداختند. این شاهد عینی که از همسایگان نزدیک آقای کروبی است تصریح کرد که خانمی که می خواست با گرفتن عکس از عملیات اوباش موجب رسوایی آنان گردد به شدت مورد ضرب و شتم مامورین در کوچه نسترن قرار گرفت. آنان تلاش داشتند این خانم محترم را که عامل بی بی سی و سیا می نامیدند با خود ببرند که با مقاومت و حضور پر تعداد مردم مواجه شدند.
به گزارش سحام نیوز اوباش حکومتی در پایان متنی قرائت کردند که بر اساس آن این عملیات را بخش کوچکی از حکم جهاد آقای خامنه ای اعلام کردند. در این قطعنامه با صراحت گفته شد منتظر فرمان نهایی ایشان برای بریدن سر کروبی و همسرش از سوی رهبری هستند و آویزان کردن آنها در میادین شهر هستند.
کروبی و همسرش در حالی سیزدهمین روز حصر کامل را سپری می کنند که هیچ یک از فرزندان و نوه های ایشان هنوز اجازه ملاقات را نیافته اند. بدنبال وحشی گری دیشب هنوز از وضعیت جسمی و سلامت کروبی و همسرش خبری در دست نیست.

لازم به توضیح است، سایت سحام نیوز نیز همزمان با این اقدامات و پس از انتشار اولین اطلاعات و اخبار پیرامون تحرکات تازه نیروهای خودسر، مورد حمله سایبری قرار گرفت و از دسترس خارج شد.