چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸

حمله وحشيانه نيروهاي امنيتي به منزل حسين كروبي و شكستن درب منزل وي

منتشر شده در: .

سحام نيوز: نزديك به 20 نفر از نيروهاي امنيتي با هجوم به منزل حسين كروبي؛فرزند ارشد مهدي كروبي، قصد بازداشت وي را داشتند كه بدليل ناكام ماندن در اين امر، اقدام به شكستن درب منزل و ورود غيرقانوني و استقرار در آنجا نموده اند . به گزارش سحام نيوز، حسين كروبي دقايقي قبل در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: نيروهاي امنيتي كه حدودا 20 نفر بوده اند پس از مراجعه به منزل من، علي رغم اينكه كسي در منزل نبوده است اقدام به شكستن درب منزل نموده و وارد ساختمان شده اند. اين افراد متاسفانه با تخريب اموال و بر هم زدن آسايش عمومي و نيز و با ايجاد رعب و وحشت در ساختمان مسكوني، اسباب ناراحتي و وحشت را درميان همسايگان فراهم كرده اند.
حسين كروبي در ادامه افزود: اين رفتارها نه اسلاميست و نه ايراني و نه حتي انساني! بلكه شبيه رفتار حكومت هاي فاشيستي در برخورد آنها با مخالفين شان است. فرزند ارشد مهدي كروبي با اشاره به اين اقدامات گفت: همكنون اين نيروها با استقرار در منزل من در حال تفتيش خانه و وسايل شخصي من و خانواده ام هستند. اين رفتار نيروهاي امنيتي باعث گرديده حتي فرزندان كوچك من نيز احساس امنيت نداشه باشند، تا آنجا كه حتي دسترسي به كتابهاي درسي و وسايل شخصي آنها نيز درحال حاضر مقدور نيست.

لازم به توضيح است 3 هفته قبل نيز حسين كروبي توسط نيروهاي امنيتي براي چندين ساعت بازداشت شده بود. اين اقدام در پي فشار به خانواده مهدي كروبي صورت ميگيرد و اين خانواده از 20ماه گذشته تاكنون بارها و بارها شاهد اين رفتارها و برخوردها بوده اند.